Kot w butach (MP3)

Kot w butach
Gdy najmłodszy z synów młynarza otrzymuje w spadku po ojcu kota, nie przypuszcza, jak bardzo zmieni to jego życie. Dzięki fortelowi swojego sprytnego sługi w krótkim czasie wkupia się w łaski króla. Opowieść o kocie w butach to jedna z najstarszych baśni ludowych, znana pod wieloma postaciami we wszystkich krajach europejskich. Przede wszystkim jest to jednak ponadczasowa pochwała najszlachetniejszych wartości: sprawiedliwości i wierności. Kot, który chodzi w butach? To możliwe być może tylko w bajkach. Ale to jest właśnie taka bajka, jedna z najbardziej znanych ludowych opowieści, która w różnej postaci od wieków powtarzana jest w większości krajów Europy. Spisał ją i upowszechnił Charles Perrault.

Audiobook, który trafia do słuchaczy w niniejszym wydaniu, to półgodzinne nagranie opowiadające o ubogim chłopcu, który obdarowany przez ojca burym towarzyszem, nie przypuszcza, jak niezwykłym przyjacielem okaże się to niepozorne stworzenie i jak bardzo pomoże mu w życiu.

Słuchowisko to wspaniała adaptacja legendy, z której płynie jasne przesłanie, że w życiu bardzo istotne są zaufanie, wierność i sprawiedliwość.

Z pewnością przypadnie do gustu dzieciom, które polubią sympatycznego kota o niezwykłych garderobianych upodobaniach. Dorosłym przypomni być może jedną z ulubionych bajek z dzieciństwa o dwójce niezwykłych przyjaciół, która trafia na królewski dwór

Wspaniałe wykonanie z udziałem aktorów Teatru Baj sprawi, że dobrze znana opowieść nabierze świeżości.

Ten sam aktorski zespół zinterpretował również inną baśniową opowieść: „Małą syrenkę”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kot w butach" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.