Krąg czarnoksiężnika. Księga 2. Korowód królów (Okładka miękka)

Krąg czarnoksiężnika. Księga 2. Korowód królów

Krąg czarnoksiężnika. Księga 2. Korowód królów (Okładka miękka)

Oferta specjalna -23%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • strony tej książki przepełnione są magią
  • magiczne artefakty zaważą na losach świata
  • z każdą kolejną stroną będziesz coraz bardziej zanurzony w fantastycznym świecie powieści

Po ucieczce z lochu, przerażony Thor dowiaduje się o kolejnym zamachu na króla MacGilla. Gdy król umiera, w królestwie wybuchają zamieszki, a Królewski Dwór kipi chorobliwą ambicją, zazdrością, przemocą i zdradą. Następcę tronu należy wybrać spośród dzieci króla. Do tradycji należy, by pretendenci do tronu z rodziny MacGillów próbowali podźwignąć starożytny Miecz Przeznaczenia, źródło całej mocy rodu. Nikomu się to jeszcze nie udało. Na domiar złego do ataku szykuje się ród McCloudów, z którym MacGillowie od lat prowadzą wojnę.

Thor zaczyna powoli uświadamiać sobie, kim jest i do czego jest zdolny. Powoli dojrzewa do roli wojownika i walczy o miłość Gwendolyn. Wkrótce jednak otrzymuje rozkaz, by wraz z braćmi przygotować się do Rytuału Stu Dni, który zmieni chłopców w mężczyzn: piekielnej, wyczerpującej wyprawę, która czeka wszystkich przyszłych wojowników Legionu. Będą musieli przejść przez Kanion, opuścić Krąg i dotrzeć przez Morze Turtuwiańskie na Wyspę Mgieł, podobno strzeżoną przez smoka.

Czy uda im się wrócić? I czy będą mieli do czego wracać? Czy Thor pozna tajemnicę swojego przeznaczenia?

Ekscytująca opowieść o przyjaciołach i kochankach, o rywalach i zalotnikach, rycerzach i smokach, politycznych intrygach i manipulacjach, o dojrzewaniu, złamanych sercach, zawodach, ambicji i zdradzie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Krąg czarnoksiężnika. Księga 2. Korowód królów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.