Kopciuszek i inne bajki (MP3)

Kopciuszek i inne bajki
Jeśli nie zawsze znajdujesz dostatecznie dużo czasu, aby wielokrotnie czytać historie, które polubiły Twoje dzieci, wydawnictwo Promatek ma doskonała propozycje.

Właśnie ukazała się znakomita seria audiobooków zatytułowana „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki”. To zbiór klasycznych opowieści nawiązujących do najpiękniejszych historii w literaturze dla dzieci. Poszczególne nagrania zawierają kilka różnych baśni.

Niniejszy audiobook „Kopciuszek i inne bajki” to w sumie dziewięć takich opowieści, wśród których usłyszymy między innymi „Calineczkę”, „Tomcia Paluszka” czy „Brzydkie kaczątko”.

Zostały wspaniale opracowane przez Magdalenę Kuczyńską, dzięki czemu stanowią spójny zbiór magicznych opowieści dostosowany do możliwości poznawczych nawet bardzo małych odbiorców.

W serii ukazały się również inne części przygotowane w tym duchu przez Magdalenę Kuczyńską. Są to audiobooki takie jak: „Czerwony Kapturek i inne bajki”, „Kot w butach” czy „Złota rybka”.

Zachwycą maluchy, które lubią baśnie i już nie tylko same historie, ale również znakomita interpretacja będą powodem, dla którego będą chciały wracać do wciąż tych samych nagrań.

Audiobook zawiera następujące bajki:

1. Brzydkie Kaczątko

2. Kopciuszek

3. Tomcio Paluszek

4. Calineczka

5. Kruk i Lis

6. Królowa Śniegu

7. Mała Syrenka

8. Królewna Śnieżka

9. Latający dywan

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kopciuszek i inne bajki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.