Kopciuszek (MP3)

Kopciuszek
Jan Brzechwa po raz kolejny zabiera nas do teatru wyobraźni. Wystarczy włączyć audiobook, przymknąć oczy i przenieść się do magicznego świata baśni, który dzieci i dorośli znają i kochają bez względu na czasy. I takie ponadczasowe w treści i formie słuchowisko znajdziemy na niniejszym nagraniu.

Posłuchajmy zatem o ślicznej dziewczynce, która na co dzień musi ciężko pracować, ale pewnego dni spełnia się jej najskrytsze marzenie – z pomocą dobrej wróżki otrzymuje piękną sukienkę, cudowne pantofelki i karetę, którą może pojechać na bal. Co stanie się dalej? Dorośli i starsze dzieci z pewnością już to wiedzą. Młodsze być może po raz pierwszy usłyszą tę historię. Ale dzięki scenariuszowi samego Jana Brzechwy i wykonaniu najznakomitszych polskich aktorów, na pewno zachwycą się baśnią o Kopciuszku.

Odtwórcami głównych ról są tu między innymi Edmund Fidler, Halina Michalska i Tadeusz Ross. Całość uzupełniona jest o muzykę w wykonaniu orkiestry i piosenki, które nie tylko są pomysłowymi przerywnikami, ale również silnie nawiązują do treści bajki.


Obsada:

Edmund Fidler (Narrator)

Benigna Sojecka (Kopciuszek)

Halina Michalska (Macocha)

Elżbieta Kępińska (Haneczka)

Ewa Berger -Jankowska (Kasieńka)

Tadeusz Ross (Królewicz)

Maciej Maciejewski (Herold)

Elżbieta Barszczewska (Sąsiadka)

Jan Koecher (Ochmistrz)

Janina Anusiakówna (Dama Dworu)

Tadeusz Cygler (Mieszczanin)

Muzyka - Mieczysław Janicz

Dyrygent - Mieczysław Janicz

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kopciuszek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.