Kup grę Euro Truck Simulator 2: Skandynawia i weź udział w konkursie!

Zadanie konkursowe jest proste:

• Zachęć innych do odwiedzenia jednego z dostępnych w grze krajów skandynawskich! •

Możesz to zrobić w dowolnej formie: napisz zachęcający tekst, wymyśl hasło reklamowe, nakręć film, lub zrób ciekawe zdjęcie, czy screenshota z gry. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia.

Prace przyjmujemy na adres mailowy: konkurs@cdp.pl. Termin ich nadsyłania mija 7 czerwca 2015 o godz. 23:59.
Pamiętaj o zachowaniu dowodu zakupu gry – paragonu lub e-mailowego potwierdzenia opłaconego zamówienia.
Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Jury wyłoni 3 najlepsze i najbardziej oryginalne prace, a ich autorzy zostaną nagrodzeni prywatną sesją treningową na profesjonalnym symulatorze samochodu ciężarowego.

Do wygrania: 3x prywatna sesja na profesjonalnym symulatorze samochodu ciężarowego w Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie*.

Symulator samochodu ciężarowego i autobusu AS1300, należący do Instytutu Transportu Samochodowego, to wysokiej klasy narzędzie służące do prowadzenia badań i szkoleń kierowców w warunkach quasi-rzeczywistego ruchu drogowego. Pozwala na wierne odwzorowanie dynamiki pojazdu, warunków panujących na drodze i zachowań innych uczestników ruchu. Wielokanałowy system wizualizacji, platforma ruchu o trzech stopniach swobody oraz zaawansowany system udźwiękowienia i symulacji drgań kabiny daje wrażenie prowadzenia rzeczywistego pojazdu ciężarowego.

* Firma Cdp.pl pokryje koszty podróży do stolicy osoby spoza Warszawy.