Koniec wieczności (Okładka miękka)

Koniec wieczności

Koniec wieczności (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • powieść bardzo ciekawie rozwiązuje paradoks podróży w czasie
  • książka jest pełna zagadnień takich jak zmienna rzeczywistości, wieczność i równoległe światy
  • autor osadza fabułę w bardzo ciekawej otoczce naukowej

2456 Stulecie. W świecie równoległym, zwanym Wiecznością, istniejącym poza czasem, grupa ludzi decyduje o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości całej ludzkiej rasy. Jej przedstawiciele podróżują przez stulecia, dokonując drobnych korekt w historii ludzkości w celu zmiany rzeczywistości na lepszą - bezpieczniejszą, pozbawioną konfliktów, wojen i klęsk.

Tylko nieliczni wybrańcy dostępują zaszczytu pracy dla Wieczności. Jedną z takich osób jest urodzony w 95 Stuleciu Technik Andrew Harlan. Od każdego Wiecznościowca wymaga się, by nie okazywał żadnych emocji. Andrew nie zdaje sobie sprawy, iż posiada uczucia, dopóki sam nie zakochuje się w kobiecie z przyszłości.

Aby być z No's, gotów jest zaryzykować wszystko, nawet ostateczny koniec Wieczności. Wystarczy, że nie wykona swego najnowszego zadania: wysłania w przeszłość człowieka, który, choć sam o tym jeszcze nie wie, zostanie odkrywcą praw umożliwiających podróżowanie w czasie. Jeśli ta misja się nie powiedzie, Wieczność przestanie istnieć, gdyż nigdy nie zostanie wynaleziona...

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Koniec wieczności" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.