KOLEKCJA 007 - PIERCE BROSNAN (DVD)

KOLEKCJA 007 - PIERCE BROSNAN

KOLEKCJA 007 - PIERCE BROSNAN (DVD)

JAMES BOND PIERCE BROSNAN 007 BOND COLLECTION (4 DVD)

JAMES BOND PIERCE BROSNAN 007 BOND COLLECTION (4 DVD)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • otrzymasz nowe wydanie kolekcji filmów o Agencie 007
  • w roli Jamesa Bonda ujrzysz dystyngowanego Pierca Brosnana
  • towarzyszysz agentowi we wszystkich tajnych przedsięwzięciach

Cała kolekcja

Tutaj znajdziesz pełną kolekcję Jamesa Bonda w pięknym, nowym wydaniu.
Pakiet zawiera kolekcję 4 filmów o Agencie 007, w których główną rolę gra Pierce Brosnan: "Goldeneye", "Jutro nie umiera nigdy", "Świat to za mało" i Śmierć nadejdzie jutro".
Pierce Brosnan sprawia, że jego 007 jest dystyngowany, władczy i zuchwały. Jest niezrównany jako Bond... James Bond.

GOLDENEYE

W roli super agenta 007 debiutuje Pierce Brosnan. Bond ma nowego śmiertelnego wroga, z którym musi się zmierzyć w swej misji. Jego perfidny przeciwnik kradnie ściśle tajny helikopter i najnowszą sowiecką broń zwaną "Goldenyeye", przy pomocy której chce zniszczyć cały zachodni świat. Tylko James Bond może zapobiec nieszczęściu.

JUTRO NIE UMIERA NIGDY

Pierce Brosnan po raz wtóry wciela się w rolę agenta 007 w tej spektakularnej przygodzie pełnej brawurowych wyczynów i niesamowitych elektronicznych gadżetów. I tym razem niepokonany James Bond musi zapobiec olbrzymiej katastrofie. Ktoś podburza światowe mocarstwa przeciw sobie, co może doprowadzić do wybuchu III Wojny. Elliot Carver (Jonathan Pryce) -właściciel globalnego imperium medialnego manipuluje światowymi wydarzeniami. W walce z terrorystą pomagają Bondowi jak zwykle piękne kobiety - żona Elliota - Paris (Teri Hatcher) i chińska agentka Wai Lin (Michelle Yeoh).

ŚWIAT TO ZA MAŁO

Producenci, scenarzyści, reżyser Michael Apted i Pierce Brosnan nadali zupełnie nowy fascynujący wymiar postaci, która od blisko 40 lat istnieje w publicznej świadomości. Pierce Brosnan już po raz trzeci wciela się w postać Jamesa Bonda. 007 - najlepszy agent brytyjskiego wywiadu otrzymuje od M. nowe zadanie. Ma ochraniać córkę bogatego przemysłowca - dziedziczkę naftowej fortuny (Sophie Marceau). Bondowi przyjdzie się zmierzyć z bezwzględnym przeciwnikiem, opętanym obsesją terrorystą (Robert Carlyle), który opracował plan przejęcia kontroli nad światowymi zasobami ropy naftowej.

ŚMIERĆ NADEJDZIE JUTRO

Tajna misja Bonda pali na panewce - choć akurat w tym wypadku wybuchów jest niemało - a sam agent wpada w ręce wrogów. Po kilku miesiącach tortur i przesłuchań zostaje zwolniony w ramach wymiany więźniów. Dowódcy z MI6 przekonani, że pod wpływem tortur zdradził swych towarzyszy, pozbawiają go licencji na zabijanie. Bond, gotów jest na wszystko, by odzyskać dobre imię, zemścić się i powrócić do czynnej służby. Na swej drodze spotyka piękną Jinx (Berry) i tajemniczą Mirandę Frost (Rosamund Pike), które odegrają kluczowe role w jego misji. Ślad prowadzi do multimilionera Gustawa Gravesa (TobyStephens) - niebezpiecznego szaleńca, którego tajna, diaboliczna broń ma rzucić świat na kolana.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"KOLEKCJA 007 - PIERCE BROSNAN" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.