KOLĘDY WIELKIE (DVD)

KOLĘDY WIELKIE
 • Anna Wyszkoni na płycie pt. „Kolędy Wielkie” zaprezentowała swoje ulubione polskie kolędy oraz dwie premierowe piosenki świąteczne przygotowane specjalnie na tę płytę. Szlachetne brzmienie fortepianu, kwartetu smyczkowego, gitar akustycznych, trąbki czy perkusjonaliów to krótka muzyczna charakterystyka tej niezwykłej płyty.

  “Kolędy towarzyszą mi od najmłodszych lat. Odkąd pamiętam śpiewałam je z rodzicami przy choince. Podtrzymuję tę tradycję w moim domu, co roku śpiewając z moimi dziećmi. Moja córeczka pola uwielbia kolędy do tego stopnia ze śpiewa je przez cały rok. Zdarza się, że w upalny dzień, na plaży, zaczyna śpiewać "przybieżeli do betlejem", czym wzbudza wybuch radości wsród ludzi, którzy przypadkiem są świadkami takiego "koncertu".

  Moimi świątecznymi fascynacjami postanowiłam podzielić się ze słuchaczami nagrywając zimową płytę. Jednak nagrania przypadły na okres największych upałów w lipcu i sierpniu. Mimo 35 stopni na termometrze i braku choinki, szybko udało nam się wprowadzić w świąteczny nastrój i myślę, że dużo tego ciepła przekazaliśmy na płycie - tak o swoim nowym projekcie mówi Ania.

 • 1. DZISIAJ W BETLEJEM
  2. MIZERNA CICHA
  3. JEZUS MALUSIEŃKI
  4. PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI
  5. WIELKIE NIEBA
  6. CICHA NOC
  7. OD NIEBA DO NIEBA
  8. PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM
  9. BÓG SIĘ RODZI
  10. NIE BYŁO MIEJSCA DLA CIEBIE
  11. MÓJ ANIOŁ
  12. LULAJŻE JEZUNIU
  13. KOLĘDA DLA OJCA ŚWIĘTEGO

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"KOLĘDY WIELKIE" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.