Kocie historie (MP3)

Kocie historie


Lubicie kotki? Musicie zatem posłuchać wspaniałych opowieści o tych niezwykłych zwierzętach. Audiobook na podstawie historii Tomasza Tomaszowskiego, który z sympatią i humorem opowiada między innymi o Hermanie, Zofii i Gienku. Duży, bo to z nim mieszkają wspomniane zwierzaki, ma wiele cierpliwości, gdy koty wpadają na różne szalone pomysły. Zofia na przykład uwielbia komponować muzykę, ale w nocy i czyniąc przy tym wiele hałasu, kiedy biega po klawiszach fortepianu. A to tylko niektóre z wybryków kocich przyjaciół Dużego. Inne, równie zabawne, a czasami naprawdę przerażające znajdziecie w „Kocich historiach”.

Ci, którzy są miłośnikami kotów i anegdotek o nich oraz ci, którzy wcale się jeszcze za takich nie uważają, będą się zaśmiewać, słuchając opowieści z „Kocich historii”.

Nagranie to blisko cztery godziny zabawy i ciągłych zaskoczeń z pytaniem: co też jeszcze mogą wymyślić koci bohaterowie? Zofia, Gienio i Herman na pewno Was nie zawiodą w tym względzie. Sypią pomysłami jak z przysłowiowego rękawa.

Wspaniała książka dla dużych i małych, która w wersji audio ukazała się w interpretacji Jarosława Boberka.

Tomasz Trojanowski (ur. 1965 r. ) − ukończył studia na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Autor kilkudziesięciu słuchowisk radiowych, kilku książek dla dzieci. Kocie historie otrzymały Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kocie historie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.