Kocia mama (MP3)

Kocia mama


„Kocią mamą” nazywają bliscy i przyjaciele ośmioletnią Zosię. To wspaniała, pogodna, troszkę zwariowana dziewczynka, która wzbudza sympatię wszystkich dookoła.

Audiobook na podstawie opowieści Marii Byjno-Arctowej to historia dziewczynki, która kocha zwierzęta, często wyprawia się do lasu, które to miejsce absolutnie uwielbia. Lubi też ogród, w którym spędza mnóstwo czasu na zabawach z rodzeństwem i przyjaciółmi. A do przyjaciół Zosi należą i ludzie, i zwierzątka. Rodziną kotków, które pewnego dnia pojawiły się nieopodal domu rodzinnego Zosi, zaopiekuje się oczywiście nie kto inny jak „kocia mama”. Nie będzie to łatwe, bo znalezienie schronienia całej rodzinie czworonogów to nie lada wyzwanie. Ale Zosia z pewnością podoła zadaniu, choć zdarzają się tacy koledzy, którzy mają wątpliwości.

Posłuchajcie, jak dzielna ośmiolatka za wszelką cenę postanowiła pomóc zwierzakom.

To wspaniała historia o przyjaźni, która zdarza się nie tylko między ludźmi, w której autorka, opowiadając o Zosi, przywołuje wspomnienia z własnego dzieciństwa.

Ciepła, pełne przygód nagranie o „Kociej mamie” ukazało się w interpretacji Bożeny Dragun.

Polecamy również inne, utrzymane w podobnej atmosferze audiobooki na podstawie opowieści autorki, między innymi „Słoneczko” i „Figę”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kocia mama" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.