Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół (Okładka twarda)

Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół

Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół (Okładka twarda)

Kup na prezent
„Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół” to już czwarta książka Reginy Brett, autorki takich bestsellerów jak „Bóg nigdy nie mruga” oraz „Jesteś cudem” – dziennikarka ponownie wróciła na półki polskich księgarń z kolejną porcją swoich niesamowitych, poruszających felietonów.

Najnowsza książka Reginy Brett pod tytułem „Kochaj” to pięćdziesiąt lekcji o tym, jak kochać i być kochanym. Regina Brett przywołała swoje własne, osobiste doświadczenia, i podzieliła się nimi z czytelnikami. „Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół” opisuje miłość w wielu postaciach i formach, skupia się na chwilach trudnych i skomplikowanych. Autorka bazuje na swoich własnych błędach i przeżyciach, aby ustrzec przed nimi swoich czytelników, lecz pokazuje również, że każde doświadczenie to cenna lekcja, z której można się wiele nauczyć. „Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół” Reginy Brett jest książką bardzo osobistą, jest to zbiór felietonów, w których autorka opowiada o lekcjach miłości i szczęścia, jakie jej samej przyniosło życie.

W „Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół” miłość ma różne formy – dokładnie tak, jak w życiu. Opisana jest miłość romantyczna, miłość, jaką żywi rodzic do dziecka, a nawet ta najtrudniejsza sztuka, czyli pokochanie siebie. Amerykańska pisarka ma w Polsce wielu wiernych czytelników – kiedy kilka lat temu ukazała się u nas jej pierwsza książka zatytułowana „Bóg nigdy nie mruga”, pokochały ją tysiące osób. Regina Brett urzekła odbiorców swoją szczerością, otwartością i ciepłem, które wręcz promieniuje z każdej strony jej książek. Nie inaczej jest z „Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół” – urok tej książki bez cienia wątpliwości skradnie serce każdego czytelnika!

Regina Brett zawarła w „Kochaj” pięćdziesiąt życiowych lekcji, których motywem przewodnim jest miłość i szczęście. Autorka nie bała się opisać swoich własnych przeżyć i doświadczeń – w swojej książce przytoczyła sytuacje, o których każda inna osoba wolałaby zapomnieć, a co dopiero podzielić się nimi z obcymi ludźmi, a wręcz tysiącami, a nawet milionami czytelników. Udowodniła na swoim przykładzie, że każde doświadczenie i przeżycie jest wartościowe, każde coś wnosi do naszego życia i że każdy człowiek, bez wyjątku, zasługuje na miłość.

To jest kolejny dowód na to, że suma doświadczeń uczyniła z Reginy Brett kobietę silną i szczęśliwą, która nie obawia się swoich wspomnień, a wręcz przeciwnie – każde doświadczenie bardzo ceni, ponieważ to właśnie te najtrudniejsze chwile one sprawiły, że potrafiła pokochać siebie w całości oraz obdarzyć innych prawdziwą miłością.

„Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół” to książka skierowana do każdego – przecież każdy kiedyś został zraniony, wielu nie jest w stanie rozprawić się ze złymi wspomnieniami lub pozbierać się po stracie, każdy poszukuje miłości i pragnie być kochanym. To wyjątkowa publikacja, która nauczy Cię, jak pokochać siebie bezwarunkowo – to naprawdę jest możliwe!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.