Kocha, lubi, szpieguje (Okładka miękka)

Kocha, lubi, szpieguje

Kocha, lubi, szpieguje (Okładka miękka)

Oferta specjalna -31%
Kup na prezent
Joanna Szarańska to pisarka, która doskonale zdaje sobie sprawę z przyjemności, jaką daje czytanie. Jej książka pełna jest zawrotnych intryg i przeróżnych emocji - od strachu, po rozbawienie, wzruszenie i zazdrość. "Kocha, lubi, szpieguje" to doskonała komedia kryminalna, historia wciąga już od pierwszej strony i nie pozwala się oderwać.


Dla Kaliny to miał być kolejny rutynowy weekend. Dziewczyna jest zszokowana, kiedy na progu domu odkrywa podrzucone dziecko. Bohaterka nie ma pojęcia co zrobić… nie wie, że dziecko uruchomi lawinę zdarzeń, na które odpowiedź można będzie uzyskać wyłącznie na dworku w Kamionkach. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że doszło tam do tajemniczego morderstwa. Niestety, to Kalina stanie się główną podejrzaną. Bohaterka, nie mogąc zaufać policji, postanawia przeprowadzić własne śledztwo. Ma zamiar obronić swoją wolność i dobre imię. Na miejscu zdarzenia pojawia się także Marek, jednakże przez zbieg okoliczności chłopak i dziewczyna muszą stanąć po przeciwnych stronach. Czy Kalinie uda się wykaraskać ze wszystkich kłopotów? Jak zakończy się ten okropny weekend?

Joanna Szarańska dba o rozrywkę swoich czytelników. Książka autorki, kolejna po doskonałym pierwszym tomie z serii, zbiera wiele pozytywnych recenzji. "Kocha, lubi, szpieguje" z pewnością nie zawiedzie fanów "I że ci nie odpuszczę".

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kocha, lubi, szpieguje" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.