Kobieta niezależna (Okładka miękka)

Kobieta niezależna
Czasy, w których rola kobiet w życiu społecznym, kulturalnym czy politycznym została zupełnie zepchnięta na margines, już dawno odeszły w zapomnienie. Przedstawicielki płci pięknej udowodniły, że należy im się równy dostęp do edukacji i wysokich stanowisk kierowniczych, na których nierzadko potrafią sobie poradzić nawet lepiej niż mężczyźni.

Kobiety, które znalazły w sobie siłę, by wyplenić ze swoich umysłów krzywdzące schematy myślowe i uwierzyły we własny potencjał, zostały wręcz skazane na sukces! Duża część z nich już dawno ma za sobą swój pierwszy zarobiony milion, jednak one celują znacznie wyżej! Jeśli chcesz dołączyć do kobiet sukcesu, odkryć swoje słabe strony, a następnie nauczyć się przekuwać je w najmocniejsze punkty, książka Kamili Rowińskiej pod tytułem „Kobieta niezależna” jest właśnie dla Ciebie!

Każda z nas chciałaby taka być. Niezależna. Mieć odwagę, aby realizować swoje marzenia i pasje. Posiadać ustabilizowaną sytuację finansową, która umożliwia samodzielne podejmowanie decyzji. Nie poddawać się kompleksom, które jako pierwsze stają na drodze do osiągania celów. A przy tym wszystkim pozostać normalną kobietą, być może żoną i matką i doskonale godzić wszystkie role życiowe, jakie same zdecydowałyśmy się pełnić.

Wszystkie wyżej wymienione cechy teraz znajdują się w zasięgu ręki. Na pomoc zagubionym, nieśmiałym, niepewnym swojej wartości kobietom rusza Kamila Rowińska, która jeszcze tak niedawno sama zmagała się z niskim poczuciem wartości i kompleksami. Na początku swojej długiej drogi do kariery nie posiadała zaplecza finansowego ani wsparcia u najbliższych. Miała jednak coś, co stało się dla niej największym bogactwem – marzenie i ogromną wiarę w jego realizację, które motywowały ją do wytężonej pracy. Autorka przyznaje także, że choć sukces nigdy nie zostaje podany na tacy, to nie jest on również zarezerwowany wyłącznie dla najwybitniejszych jednostek – pięknych, mądrych, zdolnych i przebojowych. Osiągają go za to ci, którzy pewnego dnia odważyli się stanąć do walki o swoje marzenia i wygrać. Bo wygranymi zostają ci, którzy postanowili nimi być!

Niezależnie od tego kim jesteś, na jakim etapie swojego życia się znajdujesz, jaką masz sytuację finansową i rodzinną, porzuć swoją strefę komfortu! Jest ona bezpieczna i wygodna, ale również Cię zniewala i odgradza od tego, co pragniesz osiągnąć. Nie unikaj trudności, lecz dzielnie stawiaj im czoła. Droga na szczyt nigdy nie jest łatwa, ale z Kamilą Rowińską w roli przewodnika znajdziesz się tam szybciej niż myślisz!

Doświadczona businesswoman nauczy Cię tajników inwestowania, metod komunikowania typowych dla kobiety biznesu oraz skutecznych sposobów wzmacniania swojej motywacji i samodyscypliny. Ponadto Kamila Rowińska przekaże Ci cenne wskazówki dotyczące zarządzania domowym budżetem, obali najpopularniejsze mity na temat pieniądza i jego wpływu na Ciebie, udzieli Ci wsparcia w poszerzaniu Twoich kompetencji, a także szczegółowo objaśni Ci, jak przekazać swoim dzieciom dobre nawyki gospodarności finansowej. I najważniejsze – pomoże Ci stać się kobietą sukcesu i biznesu bez konieczności rezygnowania z innych życiowych ról, które chciałabyś pełnić. Nie rezygnuj ze swoich marzeń, nie daj się pokonać kompleksom, obezwładniającej Cię nieśmiałości czy przeszkodom, jakie staną Ci na drodze. Jedynym, co dotychczas uniemożliwiało Ci realizację Twoich celów, są wymówki. Pozbądź się ich i działaj! Po prostu bądź kobietą niezależną!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kobieta niezależna" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.