KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI: MINNIE (Butik Minnie, Kocham Minnie, Bal maskowy) (DVD)

KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI: MINNIE (Butik Minnie, Kocham Minnie, Bal maskowy)

KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI: MINNIE (Butik Minnie, Kocham Minnie, Bal maskowy) (DVD)

Oferta specjalna -17%

Pakiet zawiera 3 filmy z serii Klubu przyjaciół Myszki Miki i przedstawia przygody Minnie.

"Klub przyjaciół Myszki Miki: Butik Minnie"

Weź udział w wielkim otwarciu nowego butiku Minnie, w którym znajdziesz imponujący asortyment najfajniejszych kokardek i muszek na świecie! Zobacz, jak niesamowita kokarda Daisy w magiczny sposób zmienia kolor pod wpływem nastroju. Uśmiechnij się szeroko do muszki z aparatem Donalda i pomóż złapać uciekające kokardki-motylki. Wpadnij na piżamowe przyjęcie oraz wspaniały piknik. W gronie przyjaciół przeżyjesz mnóstwo ekscytujących przygód. W niezwykłym butiku Minnie każdy znajdzie coś dla siebie! Na płycie znajduje się dodatkowy odcinek serialu Złota Rączka: Potwór Julii.

"Klub przyjaciół Myszki Miki: Kocham Minnie"

Wystrój się odświętnie, zapakuj prezent i dołącz do reszty gości na fantastycznej zabawie urodzinowej Minnie. Czy Mikiemu i reszcie paczki uda się przygotować wszystko na czas i utrzymać przyjęcie w tajemnicy, dopóki nie przyjdzie pora, by krzyknąć: „Niespodzianka!”? Z pewnością tak: o ile pomożesz im wybrać odpowiednie mysie sprzęty. Wzbij się ponad chmury razem z Daisy i Minnie i spróbuj wywołać deszcz, żeby podlać ich kwiatki, a potem pomóż Goofy’emu w opiece nad Minnie, Daisy, Mikim, Donaldem oraz Plutem, których wehikuł czasu zamienił w niesforne maluchy!

"Klub przyjaciół Myszki Miki: Bal maskowy"

Weź udział w ekscytującej przygodzie z Myszką Minnie, Daisy oraz resztą przyjaciół z Klubu! Serdecznie zapraszamy na bal maskowy, podczas którego każdy wygra wspaniałą nagrodę. A ty za kogo się przebierzesz? Możesz zostać, kim tylko zechcesz! Pomóż Minnie i Mikiemu przygotować królewskie korony, poszukaj zagubionego buta „Sir Goofcelota” i przeżyj mnóstwo magicznych chwil na najlepszej zabawie roku! Potrzebujesz jedynie odrobiny wyobraźni oraz… odpowiednich mysich sprzętów! Załóż szybko kostium i dołącz do wesołej gromadki na niezwykłym balu maskowym!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI: MINNIE (Butik Minnie, Kocham Minnie, Bal maskowy)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.