Klub Dumas (MP3)

Klub Dumas
W Klubie Dumas autor wprowadza czytelnika w rzeczywistość nie do końca jasną do określenia – postaci książkowe mieszają się z bohaterami realistycznymi i światem demonów. Wraz z głównym bohaterem, bibliofilem Corsem, będziemy poszukiwać klucza do rozwiązania zagadki tajemniczych morderstw związanych ze średniowieczną satanistyczną księgą. Intryga, zagadka kryminalna, powieść akcji i hołd składany Książce i Czytelnikom.

Twórczość Péreza-Reverte nie bez przyczyny porównuje się do stylu pisania Umberto Eco. Erudycja i gra z wyobraźnią to cechy charakterystyczne tej literatury. Zaskakująca i pełna tajemnic powieść dla wielbicieli dzieł Aleksandra Dumasa, Stevensona, Sabatiniego, Borgesa. Arturo Pérez-Reverte Arturo Pérez-Reverte (ur. 1951, Cartagena, Hiszpania), hiszpański pisarz i dziennikarz.

Jako reporter wojenny relacjonował w latach 1973–1994 większość konfliktów międzynarodowych. Jako pisarz odniósł ogromny sukces. Jego książki przetłumaczono na 34 języki, wiele z nich zostało przeniesionych na ekran.

Od 2003 roku wchodzi w skład Królewskiej Akademii Hiszpańskiej.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Klub Dumas" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.