Klocki Korbo, 180 elementów

Klocki Korbo, 180 elementów

Klocki Korbo, 180 elementów

Oferta specjalna -50%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • szukasz pomysłu na prezent
  • KORBO
Klocki Korbo 180 to jeden z najbardziej rozbudowanych zestawów, umożliwiający tworzenie zaawansowanych budowli, rozwijający kreatywność dziecka.

W zestawie znajduje się aż 8 podstaw i 72 koła zębate w czterech kolorach. Daje to możliwość budowania konstrukcji z większości zestawów Korbo np. 90 Hydro czy 124 Turbino. Zestaw Korbo 180 pozwala tworzyć skomplikowane konstrukcje – układy, dzięki którym dziecko odkrywa podstawowe zasady mechaniki. Do zestawu dołączona jest instrukcja przedstawiająca 13 budowli o różnych stopniach trudności. Całość jest zamknięta w wygodnym do przenoszenia i przechowywania pudełku z pokrywą.

Idea Korbo
Korbo to seria klocków opartych na idei „Pomyśl, zbuduj, zakręć”. Ich podstawowym elementem jest koło zębate, dzięki któremu stworzone budowle ruszają się - ożywają. Atutem Korbo jest prostota i łatwość tworzenia dużych, ruchomych budowli.

Łączenie elementów Korbo i tworzenie konstrukcji pobudza dziecko do logicznego myślenia, wyzwala w nim chęć eksperymentowania i pokonywania trudności. Dopiero przy prawidłowym połączeniu kół cała budowla może być wprawiona w ruch. W sposób zabawowo - doświadczalny Korbo pozwala dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice i poznawać podstawowe zasady fizyki.

Poszczególne zestawy różnią się kolorem, ilością elementów, m.in. kół i podstaw, na których tworzy się ruchome budowle. Niektóre zestawy wzbogacone są o specjalne dodatki, które uatrakcyjniają zabawę np. planety, czy woskowe sznureczki itp. Im większa ilość klocków w zestawie, a szczególnie podstaw, tym większa atrakcja tworzenia ruchomych konstrukcji. Wyzwaniem dla każdego dziecka jest połączenie elementów tak, aby wszystko się ruszało.

  • KORBO

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Klocki Korbo, 180 elementów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.