Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce (MP3)

Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce
Zapraszamy do Kliniki Małych Zwierząt w Leśnej Górce. Opowiadania o lekarzach i ich pacjentach, o radościach, smutkach, niezwykłych przygodach i sukcesach medycznych wykształconych specjalistów o miłych pyszczkach, miękkich futerkach i barwnych piórkach.

Słuchając audiobooka na podstawie opowieści Tomasz Szweda, poznamy sympatyczne postaci: profesora Borsuka, czyli szefa Kliniki, a także jego personel: doktora Łasiczka, siostry Wiewiórki i sanitariusza Rysia. W Klinice pojawią się oczywiście pacjenci – ci dzielni i tacy, którzy trochę się obawiają wizyty. Ale wszystko będzie przebiegało profesjonalnie i w miłej atmosferze, bo Klinika Małych Zwierząt to miejsce przyjazne.

Pełna ciepła i znakomitych „medycznych” przygód historia o zwierzątkach, które zawsze gotowe są nieść pomoc swoim leśnym przyjaciołom. Bajka, której z radością słuchaą będą dzieci i dorośli.

Wspaniała pozycja audio, która oswoi maluchy z wizją wizyty u stomatologa lub innego lekarza, w przychodni albo szpitalu, ale przede wszystkim da możliwość poznania sympatycznych bohaterów i tajników pracy lekarzy.

Książka w formie audiobooka ukazała się w interpretacji samego autora.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.