Klechdy sezamowe (MP3)

Klechdy sezamowe
Piękne opowieści Bolesława Leśmiana. Nagranie, które zachwyci nie tylko dzieci, do których głównie jest kierowane, ale także wszystkich miłośników twórczości autora, którzy do tej pory być może znali Leśmiana jedynie jako wspaniałego poetę. Audiobook „Klechdy sezamowe” to znakomity popis prozy autora. Cztery opowiadania, w których elementy rzeczywiste mieszają się z magią. Zagadki, wyprawy i niezwykłe postaci rozbudzą wyobraźnię małych i starszych słuchaczy.

Nagranie stanowi zapis nie tylko fascynujących, ciekawych historii, ale również pięknego języka, z jakiego słynął Bolesław Leśmian. To niemal sześć godzin wspaniałych doznań dla wszystkich, którzy lubią słuchać o tajemniczych światach i odważnych bohaterach. W tych opowieściach nie ma żadnych ograniczeń. Odbędziemy podniebne podróże, udamy się do podwodnego świata i doświadczymy magii. Spełnią się nie tylko marzenia bohaterów, ale również słuchaczy – to wspaniałe opowiadania, które niektórych wprowadzą do cudownego świata Leśmiana, a innym przypomną ulubione historie z czasów dzieciństwa.

Audiobook „Klechdy sezamowe” ukazał się w interpretacji Hanny Kinder-Kiss.

Baśń o Rumaku Zaklętym.

Rybak i Geniusz.

Opowiadanie króla Wysp Hebanowych.

O pięknej Parysadzie i Ptaku Bulbulezarze.

Niezwykłe opowieści, w których rzeczywistość miesza się z magią, wyprawy zmieniają się w fantazyjne, barwne przygody, a nagrodą za trudy jest spełnienie upragnionych marzeń. Odnajdziemy rozwikłanie zagadki kolorowych ryb z baśni "Rybak i geniusz", podniebne podróże na Rumaku Zaklętym, bajeczną historię królewny Parysady, która zapragnęła mieć dęba samograja, strugę złotosmugę oraz niezwykłego ptaka Bulbulezara. Książka do słuchania rozwijająca wyobraźnię.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Klechdy sezamowe" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.