KLAWIATURA NATEC GENESIS R33

KLAWIATURA NATEC GENESIS R33

KLAWIATURA NATEC GENESIS R33

Oferta specjalna -13%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • NKG-0281
  • Natec
  • 24 miesiąceNATEC GENESIS R33 KLAWIATURA DLA GRACZA

Genesis R33 to klawiatura gamingowa skierowana do miłośników gier, którzy za niewielkie pieniądze mogą cieszyć się funkcjonalnym, wytrzymałym sprzętem w nowoczesnym wydaniu.

WYTRZYMAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Wysokiej jakości membrany gwarantują długą żywotność klawiszy nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Klasyczny wysoki skok klawiatury stanowi gwarancję dobrego wyczucia klawiszy pod palcami, co poprawia komfort użytkowania, a także precyzję, co z pewnością zostanie docenione przez fanów wirtualnych potyczek.

ERGONOMICZNY DESIGN

Ergonomiczny design klawiatury zapewnia komfort nawet w czasie wielogodzinnych rozgrywek. Zapaleni gracze z pewnością docenią wygodne miejsca na nadgarstki na dolnej krawędzi klawiatury, które zapewniają naturalne ułożenie dłoni. Standardowe nóżki na spodzie klawiatury umożliwiają bezproblemowe ustawienie odpowiedniej wysokości.

MULTIMEDIA W ZASIĘGU RĘKI

Klawiatura została wyposażona w 9 klawiszy szybkiego dostępu do multimediów, które zapewniają błyskawiczny dostęp do sterowania mediami. Uruchomienie ulubionego odtwarzacza czy sterowanie głośnością to tylko niektóre z funkcji, które sprawiają, że korzystanie z klawiatury jest jeszcze bardziej komfortowe, a sterowanie mediami o wiele łatwiejsze.

KONSTRUKCJA CHRONIĄCA PRZED ZALANIEM

R33 posiada specjalne otwory, które pomagają w odprowadzaniu wody, i tym samym chronią klawiaturę przed uszkodzeniem w skutek zalania.

SOLIDNE WYKONANIE

Dobrej jakości materiały, dodatkowe nakładki na najczęściej używane przez graczy klawisze, a także pozłacana końcówka kabla USB, to cechy, które sprawiają, że mamy do czynienia z produktem, który możne nam służyć przez długi czas.

Lliczba klawiszy 113
Mechanizm klawiszy Membrana
Liczba klawiszy multimedialnych 9
Profil Wysoki
Mysz w komplecie Nie
Złącza USB 2.0
Długość przewodu 200 cm
Komunikacja Przewodowa
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 98 , Win. 98 SE , Win. 2000 , Win. Millenium , Win. XP , Win. Vista , Win. 7 , Win. 8

 

  • NKG-0281
  • Natec
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"KLAWIATURA NATEC GENESIS R33" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.