KLAWIATURA NATEC GENESIS R11

KLAWIATURA NATEC GENESIS R11

KLAWIATURA NATEC GENESIS R11

Oferta specjalna -20%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Kup na prezent
  • NKL-0262
  • Natec
  • 24 miesiąceWYSOKA JAKOŚĆ W NISKIEJ CENIE

Klawiatura dla graczy Natec Genesis R11 to niedrogie rozwiązanie dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność, oraz wysoką niezawodność sprzętu.

NIEWIELKIE ROZMIARY

Kompaktowy rozmiar klawiatury (430 x 135 x 25 mm) sprawia, że bez problemu zmieści się ona na biurku każdego zapalonego gracza.

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Solidna konstrukcja klawiatury zapewnia niezbędną stabilność klawiatura nie będzie się przesuwała po powierzchni, na której ją postawiono. Mimo kompaktowego rozmiaru, zachowano klasyczny układ klawiszy, co z pewnością poprawia komfort korzystania z klawiatury.

ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ NADRUKÓW NA KLAWIATURZE

Szybkie ścieranie się farby nadrukowanej na klawiszach to jeden z najczęściej pojawiających się defektów na mniej odpornych klawiaturach. W przypadku GENESIS R11 zastosowano technikę zwaną PU coating, która polega na nałożeniu dodatkowej, przezroczystej warstwy ochronnej na nadruk co znacząco zwiększa jego odporność na ścieranie.

WYTRZYMAŁE, DEDYKOWANE DO GAMINGU MEMBRANY

W przypadku GENESIS R11 użyto doskonałej jakości membran, które nadają długą żywotność klawiszom dochodzącą do 10 milionów przyciśnięć. Obowiązkowy w świecie gamingu wysoki skok pomaga w intuicyjnym odnajdywaniu właściwych klawiszy w mgnieniu oka.

WYMIENNE KLAWISZE GAMINGOWE

Dla każdego kto jest obeznany z tematyką gier komputerowych jest oczywistym fakt, że najczęściej używane klawisze to WSAD lub w zależności od indywidualnych upodobań strzałki. W raz klawiaturą GENESIS R11 otrzymujemy dodatkowo te 8 kluczowych klawiszy, które wyróżniają się gumowaną powierzchnią i tłoczonym nadrukiem. Zapewni to o wiele trwalszy żywot tych elementów oraz wydatnie zwiększa komfort grania dzięki matowej fakturze.
 
Lliczba klawiszy 112
Mechanizm klawiszy Membrana
Profil Wysoki
Mysz w komplecie Nie
Złącza USB 2.0
Długość przewodu 150 cm
Komunikacja Przewodowa
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 98 , Win. 98 SE , Win. 2000 , Win. Millenium , Win. XP , Win. Vista , Win. 7
Długość 430 mm
Szerokość 135 mm
Wysokość 25 mm
  • NKL-0262
  • Natec
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"KLAWIATURA NATEC GENESIS R11" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.