Klawiatura Natec Genesis RX69

Klawiatura Natec Genesis RX69

Klawiatura Natec Genesis RX69

Oferta specjalna -16%
  • NKG-0709
  • Natec
  • 24 miesiące
Z MYŚLĄ O GRACZACH
Klawiatura RX69 została zaprojektowana z myślą o graczach, którzy cenią sobie szeroką funkcjonalność dostosowaną do potrzeb rozgrywek, jak również jakość wykonania i niezawodność.

ANTI-GHOSTING
W modelu RX69 zastosowano funkcję anti-ghosting dla większości klawiszy. Zapobiega to blokowaniu się klawiszy przy jednoczesnym wciskaniu wielu, co jest niezwykle istotne w wielu grach. Dodatkowo klawiatura posiada możliwość blokowania klawisza Windows. Takie rozwiązania zapewniają niezakłóconą rozgrywkę oraz bezpośrednio zwiększają komfort użytkowania.

SOLIDNE WYKONANIE
Jakość, to kolejny z wyznaczników RX69. Wytrzymały i nieplączący się kabel w nylonowym oplocie, wydatnie zwiększa żywotność klawiatury. Klawisze wykonane są, w technologii Double Injection, która zdecydowanie zwiększa ich wytrzymałość, dzięki czemu klawisze nie ścierają się, nawet przy bardzo intensywnym eksploatowaniu. Ponadto obudowa klawiatury jest wykonana z metalu.

PODŚWIETLENIE
Klawiatura została wyposażona w funkcje 7-kolorowego podświetlania klawiszy. Umożliwia to graczom wybór jednego z 8 trybów podświetlenia. Teraz można cieszyć się pełnym komfortem gry bez względu na porę dnia.

KONTROLA NAD MULTIMEDIAMI
Z myślą o szybkim i komfortowym dostępie do multimediów w czasie rozgrywki, klawiaturę RX69 wyposażono w 12 multimedialnych klawiszy funkcyjnych. Ich intuicyjne rozmieszczenie sprawia, że rozgrywka staje się znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza.

PODPARCIE DLA NADGARSTKÓW
Natec Genesis zwraca też szczególną uwagę na wygodę graczy. RX69 posiada nie tylko ergonomiczny kształt, ale także specjalne miejsce na nadgarstki. Zapewni to pełen komfort, nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek.

Najważniejsze zalety produktu:
- Unikalny wygląd z aluminiowym frontem,
- Trwałe klawisze wykonane metodą double injection z 7-kolorowym podświetlaniem,
- Żywotność przełączników do 10 milionów razy,
- Klawiatura przyjazna użytkownikowi z klawiszami funkcyjnymi,
- Funkcja blokowania klawisza WINDOWS.
 
Wysokość 42 mm
Długość 189 mm
Długość przewodu 180 cm
Lliczba klawiszy 104
Szerokość 482 mm
Komunikacja Przewodowa
Mechanizm klawiszy Membrana
Profil Wysoki
Mysz w komplecie Nie
Złącza USB 2.0
Obsługiwane systemy operacyjne Win. XP , Win. Vista , Win. Vista 64bit , Win. 7 , Win. 7 64bit , Win. 8 , Win. 8 64bit , Windows 10 , Windows 10 64bit
  • NKG-0709
  • Natec
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Klawiatura Natec Genesis RX69" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.