Klawiatura mechaniczna SteelSeries APEX M800

Klawiatura mechaniczna SteelSeries APEX M800

Klawiatura mechaniczna SteelSeries APEX M800

Oferta specjalna -16%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • 64170
  • SteelSeries
  • 24 miesiąceSteelSeries Apex M800 to najszybsza oraz najbardziej konfigurowalna klawiatura gamingowa z nowymi przełącznikami QS1. Potężne opcje podświetlenia, intuicyjne makra, nielimitowane profile to jedne z jej cech.


- NOWE PRZEŁĄCZNIKI
Nawiązaliśmy współpracę z ekspertami z branży przełączników, aby stworzyć perfekcyjny mechanizm w M800. Rezultat to niezwykłe przełączniki QS1 z 25% szybszym od standardowych przełączników czasem reakcji. QS1 zaprojektowano z myślą o potężnej prędkości (). (zobacz porównanie).
Przełączniki QS1 posiadaj 3 mm długość wciśnięcia, 1.5 mm punkt reakcji i wymagają nacisku o sile zaledwie 45 cN. Cele, które postawiono podczas konstruowania QS1 były dwa: błyskawiczny czas reakcji i mniej wysiłku, gdy niszczysz swoich przeciwników!

- NISKO WYPROFILOWANE KLAWISZE
Wąski kąt klawiatury oraz zoptymalizowany układ klawiszy znacząco skracają czas potrzebny do wykonywania zróżnicowanych akcji. To pozwoli na błyskawiczną reakcję i mniejsze zmęczenie dłoni bez względu na szybkość Twoich palców.

- GWARANTOWANA WYDAJNOŚĆ Z PODWÓJNYM PROCESOREM
Twoje 600 APM-ów może pójść na marne, gdy klawiatura nie nadąża za Twoimi palcami. Dlatego umieściliśmy dodatkowy CPU wewnątrz M800, który odpowiada wyłącznie za przetwarzanie akcji przycisków. Bez opóźnień, bez wymówek. Kiedy rozgrywka nabierze wysokiego tempa, funkcja N-key rollover pozwoli Ci na wciśnięcie nawet 256 klawiszy jednocześnie, bez najmniejszych problemów.

- PODŚWIETLENIE
Tryby wyświetlania, jak Breathe, Wave i Trigger podkreślają żywe i równomierne podświetlenie klawiatury. Możesz zmienić Apex M800 jeszcze bardziej, tworząc i programując swoje własne ustawienia podświetlenia, a następnie podzielić się nimi ze znajomymi.

- GRAJ SPRYTNIEJ Z POTĘŻNYMI MAKRO
Nasz zaawansowany edytor makro jest niezwykle łatwy i intuicyjny w użyciu dla niedzielnych graczy i zawodowców. Dodaliśmy nawet możliwość tworzenia rozbudowanych tekstowych makro. M800 może również nagrać makro w czasie rzeczywistym, po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku.
Dodatkowo, każdy przycisk w Apex M800 może zostać zaprogramowany jako: inny klawisz na klawiaturze, przycisk myszy, przyciski kontroli multimediów, aplikacja czy makro.

- PROFILE NA KAŻDĄ OKOLICZNOŚĆ
W M800 przełamaliśmy schemat i porzuciliśmy standardowe limity dotyczące tworzenia profili użytkowników. Skonfiguruj i zapisz tak dużo wariantów podświetlenia i ustawień przycisków, jak tylko chcesz. Zmieniaj poszczególne profile przy użyciu jednego kliknięcia.
Uruchom grę, a SteelSeries Engine rozpozna ją i natychmiast zmieni dla Ciebie ustawienia. Kiedy przełączysz się na kolejny tytuł, zapisane wcześniej ustawienia przełączą się razem z Tobą.

- NIEZWYKŁE MOŻLIWOŚCI STEELSERIES ENGINE
Darmowe oprogramowanie SteelSeries Engine to Twoje centrum kontroli nad M800. Umożliwia ono, m.in. programowanie każdego przycisku, CloudSync czy przełączanie się miedzy profilami na wszystkich urządzeniach SteelSeries. Poteżny a zarazem łatwy w użyciu program, którego może nam pozazdrościć konkurencja.

- OSOBNE PODŚWIETLANIE KLAWISZY
Każda z diod LED w M800 jest umieszczona na samym środku klawisza w specjalnej obudowie wewnątrz przełącznika, minimalizującej nierówne wyświetlanie. Nowe klawisze to idealny sposób, by zaprezentować podświetlenie z 16.8 milionami kolorów oraz 8 poziomami jasności.
 
Mechanizm klawiszy Mechaniczna
Liczba portów USB 2
Klawisze multimedialne Tak
Liczba klawiszy multimedialnych 6
Mysz w komplecie Nie
Złącza USB 2.0
Długość przewodu 200 cm
Komunikacja Przewodowa
Profil Niski
Szerokość 510 mm
Wysokość 174 mm
Długość 41 mm
  • 64170
  • SteelSeries
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Klawiatura mechaniczna SteelSeries APEX M800" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.