Klawiatura mechaniczna Natec Genesis RX75

Klawiatura mechaniczna Natec Genesis RX75

Klawiatura mechaniczna Natec Genesis RX75

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Kup na prezent

DO KOŃCA PROMOCJI

  • NKG-0708
  • Natec
  • 24 miesiąceKLAWIATURA MECHANICZNA RX75
RX75 to profesjonalna mechaniczna klawiatura, stworzona z myślą o wymagających graczach. Dzięki zastosowanym funkcjonalnościom oraz jakości wykonania, każda rozgrywka osiągnie nowy wyższy poziom.

TRWAŁE PRZEŁĄCZNIKI
Klawiatura wyposażona jest w 104 wysokiej jakości trwałych przełączników o żywotności do 50 milionów kliknięć oraz 60 gramowej czułości nacisku. Sprawia to, że klawiatura idealnie nadaje się do intensywnej gry na najwyższym poziomie.

ANTI-GHOSTING
Klawiatura wyposażona jest w funkcję anti-ghosting dla większości klawiszy. Teraz bezproblemowo możemy korzystać z dowolnych kombinacji klawiszy, bez ryzyka zablokowania urządzenia. Niezakłócona i komfortowa rozgrywka stanie się teraz normą.
BLOKADA KLAWISZA WINDOWS
RX75 posiada funkcję blokowania klawisza Windows, która jest szczególnie lubiana przez graczy. Zapobiega ona przypadkowemu zatrzymaniu gry i wyjściu do pulpitu, a tym samym przerwaniu emocjonującej rozgrywki

KONTROLA NAD MULTIMEDIAMI
Z myślą o szybkim i komfortowym dostępie do multimediów w czasie rozgrywki, klawiaturę RX75 wyposażono w 12 multimedialnych klawiszy funkcyjnych. Ich intuicyjne rozmieszczenie sprawia, że rozgrywka staje się znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO
Profesjonalna rozgrywka wymaga również odpowiedniej wygody i poczucia bezpieczeństwa. Zapewniają je rozwiązania takie jak, w całości gumowana obudowa, czy też specjalne otwory odprowadzające wodę w przypadku zalania klawiatury. Komfort gracza zwiększony jest również, poprzez zastosowanie specjalnego miejsca na podparcie nadgarstków, które również pokryte jest gumą. Teraz nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek zyskamy odpowiednią wygodę użytkowania.


Zalety produktu:
- Mechaniczne przełączniki (czarne z siłą nacisku 60G),
- Długi cykl życia przycisków (50mln wciśnięć),
- Funkcja Anti-ghosting,
- Multimedialne przyciski funkcyjne,
- Gumowana obudowa,
- Przewód w oplocie tekstylnym.
 
Wysokość 39 mm
Długość 164 mm
Długość przewodu 180 cm
Lliczba klawiszy 104
Szerokość 450 mm
Komunikacja Przewodowa
Złącza USB 2.0
Profil Wysoki
Mysz w komplecie Nie
Mechanizm klawiszy Mechaniczna
Obsługiwane systemy operacyjne Win. XP , Win. Vista , Win. Vista 64bit , Win. 7 , Win. 7 64bit , Win. 8 , Win. 8 64bit , Windows 10 , Windows 10 64bit
  • NKG-0708
  • Natec
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Klawiatura mechaniczna Natec Genesis RX75" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.