Klątwa kruków. Wiedźmin (Okładka twarda)

Klątwa kruków. Wiedźmin

Klątwa kruków. Wiedźmin (Okładka twarda)

Oferta specjalna -32%
5.00 / 1 głosów
Kup na prezent
Trzeci tom popularnej serii o wiedźminie. Autorem rysunków jest polski autor Piotr Kowalski.

Geralt i Ciri otrzymują kolejne zadanie. Tym razem Merwina, właścicielka łaźni w Novigradzie, wynajmuje ich do zabicia strzygi, która od pewnego czasu grasuje po mieście i sieje postrach wśród mieszkańców. Wiedźmini wyruszają więc w drogę obfitującą w nieprzewidziane przygody. Gdy docierają do Novigradu, okazuje się, że za pozornie nieskomplikowaną misją kryje się dramatyczna historia. W mieście wiedźmini poznają Elida – dziwnego chłopaka, który potrafi zamieniać się w kruka. Geralt i Ciri szybko orientują się, że Elid skrywa jakiś mroczny sekret i że być może z jego pomocą uda im się dotrzeć do strzygi. Sprawę jednak komplikuje niespodziewane pojawienie się Yennefer, która wydaje się utrudniać Geraltowi i Ciri wykonanie zlecenia. Co kieruje czarodziejką? Jaką tajemnicę kryje Elid? Czy wiedźminom uda się pokonać strzygę? Klątwa kruków trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony i z pewnością nie zawiedzie fanów Geralta.
 • 23 lutego 2019 UtahRaptor,

  6/5 Najlepszy

  Z trzech komiksów autora (Tobin Paul) zdecydowanie najlepszy bardzo dobrze narysowany oryginalny i ciekawy na plus to, że w komiksie zobaczyliśmy zaró... czytaj >
  Z trzech komiksów autora (Tobin Paul) zdecydowanie najlepszy bardzo dobrze narysowany oryginalny i ciekawy na plus to, że w komiksie zobaczyliśmy zarówno Geralta,Yennefer, jak i Ciri. Polecam.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1