KLASYKA DLA SMYKA: CZAJKOWSKI (CD)

KLASYKA DLA SMYKA: CZAJKOWSKI

KLASYKA DLA SMYKA: CZAJKOWSKI (CD)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • utwory są wykonane przez międzynarodowe sławy sceny klasycznej
 • muzyka klasyczna sprawi, że maluszek wyciszy się, będzie miał lepszy nastrój, szybciej zaśnie
 • jest to płyta idealna zarówno dla najmłodszych melomanów jak i starszych dzieci

 • Wielcy kompozytorzy muzyki klasycznej mogą stać się dla Twojego dziecka bliskimi przyjaciółmi. Ich muzyka pozwala rozwijać się nie tylko wyobraźni najmłodszych, pobudza także pamięć, intelekt i pogłębia wrażliwość, dzięki której mogą odkrywać największe tajemnice świata.

  Klasyka Dla Smyka: Piotr Czajkowski nie jest zwyczajną kompilacją zawierającą utwory tego kompozytora. To przewodnik, który zabiera dziecko w podróż po epoce romantyzmu, a dzięki utworom dobranym specjalnie z myślą o najmłodszych jest intrygującą, wciągającą opowieścią muzyczną. Dziecko poznaje dzięki tej płycie wielkie koncerty fortepianowe Czajkowskiego, jego największe balety (Dziadek do Orzechów, Jezioro Łabędzie) i najbardziej znaną operę tego twórcy (Oniegin). Najmłodsi słuchacze poznają fragmenty tych monumentalnych dzieł, które prezentują charakterystyczne tematy i znane tematy, należące dziś do kanonu muzyki klasycznej.

  Piotr Czajkowski to jeden z najciekawszych twórców muzyki klasycznej w historii, jego romantyczna, pełna ekspresji muzyka przywodzi na myśl muzykę filmową. Przygoda z klasyką rozpoczęta z dziełami tego mistrza to znakomity sposób, aby obudzić w dziecku zainteresowanie i chęć do dalszych poszukiwań.

  Dziś nie trzeba już przypominać o tym, jak wielką wagę dla rozwoju dziecka ma możliwość obcowania z muzyką artystyczną już od najmłodszych lat. Czasem jednak trudno nam wybrać najciekawsze propozycje. Utwory odpowiednie dla uszu malucha muszą być wszak dobrane w sposób najlepszy dla jego chłonnej percepcji i uwzględniać potrzeby dziecięcej wyobraźni. Z tym wyzwaniem zmierzyli się z powodzeniem twórcy niezwykłego cyklu Klasyka Dla Smyka.

  Seria płyt Klasyka Dla Smyka, to bestsellerowy cykl przeznaczony dla dzieci. Zawiera utwory największych mistrzów muzyki klasycznej w interpretacjach najwybitniejszych wykonawców wszechczasów. Walory edukacyjne łączą się tu z czystą przyjemnością, ponieważ kompozycje dobrane są z myślą o najmłodszych słuchaczach. Popularność pierwszych sześciu płyt z tego cyklu zaowocowała powstaniem naszych najnowszych propozycji: Zabawa z Klasyką, Balet, Kołysanki oraz Piotr Czajkowski.
 • Tracklista:
  1. Piano Concerto No. 1 in B flat minor Op. 23:
  2. Piano Concerto No. 2 in G major Op. 44

  Swan Lake – Jezioro Łabędzie
  3. Scene (Act II)              
  4. Waltz (Act I)
  5. Dance Of The Little Swans (Act III)
  6. Spanish Dance (Act III)
  7. Neapolitan Dance (Act III)
  8. Mazurka (Act III)

  The Nutcracker – Dziadek do orzechów
  9. March  (Act I)
  10. Dance Of The Sugar Plum Fairy
  11. Trepak: Russian Dance
  12. Chocolate:  Spanish Dance
  13. Coffee:  Arab Dance
  14. Tea: Chinese Dance
  15. Dance of the Reed Flutes
  16. Waltz of the Flowers

  Eugene Onegin
  17. Waltz (Act III)
  18. Polonaise (Act III)

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"KLASYKA DLA SMYKA: CZAJKOWSKI" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.