Kłamca Tom 4. Kill'em all (MP3)

Kłamca Tom 4. Kill'em all
Loki powraca! Tym razem z misją ostateczną.

Pora na ostatnią misję Lokiego. Tym razem bohater „Kłamcy” przemierza świat, który trawi Apokalipsa. Nie ma już ludzkiej cywilizacji, zostały tylko jednostki i to wcale nie najsilniejsze. Nie ma Legionów Pana i Szatańskiej Armii, które toczyły ze sobą zaciekły spór i pozostawały w otwartym konflikcie. Nie ma Boga – tylko zgliszcza i kilku bohaterów, którzy jeszcze się nie poddali i postanawiają zawalczyć po raz ostatni. Co z tego wyniknie?

Zapraszamy do wysłuchania audiobooka będącego zamknięciem znakomitej serii powieści Jakuba Ćwieka. Czwarta odsłona cyklu trzyma w napięciu i przynosi nieoczekiwane zwroty akcji. Utrzymane w klimacie poprzednich tomów „Kill'em all” z pewnością spodoba się słuchaczom, którzy sięgnęli po wcześniejsze części „Kłamcy”.

To wariacje na temat mitologii, które przywołują na myśl współczesne konflikty – rozrywka w najlepszym wydaniu. Jak skończy się ta misja Lokiego? Kto jeszcze ujawni swoją siłę w tej rozgrywce? Czy zmiany, które już zaszły na pewno są nieodwracalne? Apokalipsa brzmi ostatecznie, ale gra wciąż trwa.

W wersji audio dostępne są wszystkie tomy „Kłamcy”. „Kill'em all” zinterpretował na potrzeby nagrania Andrzej Hausner.

Zapraszamy na Broadway. Dziś w programie – ostatnia bitwa o ludzkość. Tylko jedno przedstawienie!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kłamca Tom 4. Kill'em all" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.