Kłamca Tom 3. Ochłap sztandaru (MP3)

Kłamca Tom 3. Ochłap sztandaru
Gdy Lucyfer daje swym zastępom sygnał do rozpoczęcia Apokalipsy, anioły mają na to prostą szpiegowską receptę – załatwić Antychrysta. To nic, że kwili jeszcze w swym dziecinnym łóżeczku. Przykład starego dobrego króla Heroda nie odszedł przecież w zapomnienie – historia wciąż jest najlepszą nauczycielką życia.

Dla Lokiego – pierwszego cyngla skrzydlatych, taka misja to małe piwo. Ot, drobna robótka przed zaległym urlopem. Tyle że przez te podstępne elfy Antychryst zniknął, a w łóżeczku leży pokraczny odmieniec.

Urlop szlag trafił, i to gdy Czterej Jeźdźcy Apokalipsy właśnie ruszają...

Niosą WOJNĘ aniołów i demonów, w której giną... jak zwykle niewinni.

ZARAZA ogarnia Paryż, w Ameryce szaleje GŁÓD.

ŚMIERĆ czyha na każdym kroku, a komórka Kłamcy tym razem nie odpowiadaTrzecia część „Kłamcy” Jakuba Ćwieka także dostępna w wersji audio.

Nagranie to kolejna odsłona pojedynku między aniołami i demonami, w którym nie wszystko jest tak, jak by się wydawało, bo szybka wychodzi na jaw, że pierwsze deklaracje obu stron nie są już aktualne. Wrogość szybko przeradza się w otwarty konflikt i nie ma już mowy o mediacjach. Kłamca musi odłożyć urlopowe plany i zająć się tym, co do tej pory tak dobrze mu wychodziło.

Posłuchajcie „Ochłapu sztandaru” - jeśli polubiliście przygody Lokiego w poprzednich tomach cyklu, nie rozczarujecie się i tym razem. To wartka akcja i znakomity, charakterystyczny dla autora humor. Słuchacze udadzą się wraz z bohaterami w kilka niespodziewanych miejsc i przeżyją przygody, których nikt się nie spodziewa. Spotkamy Jeźdźców Apokalipsy i Antychrysta, który jak na razie jest słodkim niemowlęciem.

Polecamy zarówno „Ochłap sztandaru” w interpretacji Andrzeja Hausnera, jak i pozostałe części serii w wersji audio.

W formie audiobooków dostępny jest również inny cykl powieściowy Jakuba Ćwieka - „Chłopcy” - o towarzyszach Piotrusia Pana i uroczej Dzwoneczek.

Posłuchajcie koniecznie obu serii, jeśli lubicie dobrze znanych bohaterów w alternatywnych rzeczywistościach i nieprzewidywalnych rolach.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kłamca Tom 3. Ochłap sztandaru" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.