Kłamca Tom 2. Bóg marnotrawny (MP3)

Kłamca Tom 2. Bóg marnotrawny
Loki powraca. Uzbrojony i zdeterminowany. „Bóg marnotrawny” to kontynuacja bestsellerowego „Kłamcy” Jakuba Ćwieka. W drugiej odsłonie serii spotkamy dobrze znanych bohaterów, ale w sześciu opowiadaniach autor zaskoczy słuchaczy nowymi, nieprzewidzianymi wydarzeniami i niezwykłą intryga.

Audiobook jest częścią serii, która podobnie jak inne nagrania na podstawie twórczości autora – cykl „Chłopcy” - nawiązuje do bohaterów znanych z literatury lub mitologii, ale ukazuje ich nowe oblicza i przygody. Wydaje się Wam, że wiecie, jak postąpią anioły? To wcale nie jest tak oczywiste, jak może się wydawać. Szczególnie, że nie ma już Boga, a to rodzi nowe porządki.

Niezwykła opowieść o Lokim, który i tym razem stara się tropić demony i walczyć z nimi, choć – jak się szybko okazuje – nie mają takich intencji, jakie oficjalnie deklarują.

„Kłamca 2. Bóg marnotrawny” to audiobook, który trzyma w napięciu, a jednocześnie mnóstwo w nim przewrotnego humoru. Wciągająca historia dla miłośników gatunku i stylu Jakuba Ćwieka.

Ta część ukazała się w interpretacji Andrzeja Hausnera.

W wersji audio dostępne są również pierwsza i kolejne odsłony „Kłamcy”.

Jeśli jesteś z tych dobrych, koniecznie sięgnij po „Boga marnotrawnego”!

Jeśli jesteś demonem, lepiej trzymaj się z daleka!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kłamca Tom 2. Bóg marnotrawny" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.