KISSES ON THE BOTTOM (CD)

KISSES ON THE BOTTOM
 • Nowy album zatytułowany Kisses on the Bottom to zbiór standardów, przy których wychowywał się McCartney. Wzbogacą go dodatkowo dwie autorskie kompozycje Paula McCartneya My Valentine i Only Our Hearts.

  Tytuł Kisses On The Bottom pochodzi z otwierającej album piosenki I’m Gonna Sit Right Down And Write Myself A Letter nagranej w 1935 r. przez Fatsa Wallera, w której znajdują się słowa „I’m gonna sit right down and write myself a letter and make believe it came from you. I’m gonna write words oh so sweet. They’re gonna knock me off of my feet. A lot of kisses on the bottom, I’ll be glad I got’em”.

  Płyta powstawała w legendarnych Capitol Studios w Los Angeles, w Nowym Jorku i Londynie w 2011 roku. Gościnnie wystąpili na niej Eric Clapton i Stevie Wonder, w piosenkach My Valentine i Only Our Hearts. Clapton pojawił się także w utworze Get Yourself Another Fool.

  Graficzna strona albumu opracowana została przez Jonathana Schofielda i wykreowana przez Matthew Coopera (który współpracował m.in. z Arctic Monkeys czy Franzem Ferdinandem). Fotografia na okładkę wykonana została przez córkę McCartneya, Mary McCartney.
 • I'm Gonna Sit Right Down and Write Myself a Letter
  Home (When Shadows Fall)
  It's Only a Paper Moon
  More I Cannot Wish You
  The Glory of Love
  We Three (My Echo, My Shadow and Me)
  Ac-Cent-Tchu-Ate the Positive
  My Valentine
  Always
  My Very Good Friend the Milkman
  Bye Bye Blackbird
  Get Yourself Another Fool
  The Inch Worm
  Only Our Hearts

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"KISSES ON THE BOTTOM" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.