Kings of Leon Sex on Fire (Okładka miękka)

Kings of Leon Sex on Fire

Kings of Leon Sex on Fire (Okładka miękka)

Oferta specjalna -27%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to najbardziej rodzinny zespół rockowy świata, którego muzyka wsiąka wprost do wnętrza
  • opisuje historię wszystkich członków zespołu od ich wczesnego dzieciństwa
  • książka obowiązkowa dla każdego fana zespołu, oraz muzyki rockowej
Kings of Leon, pochodzący ze stanu Tennessee kwartet, podbił świat muzyki na własnych warunkach. Zaprezentował śmiałą mieszankę klasycznego rocka, grunge’u i nowoczesnego brzmienia. Rezultatem okazała się muzyka, która przemówiła do publiczności składającej się zarówno z piętnasto-, jak i pięćdziesięciolatków. W swojej drodze na szczyt Kings of Leon zasłużyli na szacunek Boba Dylana, U2 i wielu innych gwiazd pierwszej wielkości. Z kolei suto zakrapiane imprezy i piękne kobiety sprawiają, że ich nazwisko stale gości w mediach.

W pierwszej pełnowymiarowej, rzetelnej biografii Michael Heatley śledzi losy Kings of Leon od czasów, kiedy byli jeszcze lokalną grupą pełnych nadziei muzyków, aż do chwili, gdy ich single Sex on Fire, Use Somebody i Notion wspięły się na szczyty list przebojów.

Niezwykłe pochodzenie i przekonania członków zespołu, a także ich styl życia, który sprawił, że trzymali się z dala od muzyki popularnej aż do 1997 roku, przyniosły fascynujące rezultaty.

Kings of Leon. Sex on Fire to napisana z rozmachem opowieść o jednej z najbardziej niezwykłych formacji rockowych naszych czasów.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kings of Leon Sex on Fire" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.