Kiedy odszedłeś (Okładka miękka)

Kiedy odszedłeś

Kiedy odszedłeś (Okładka miękka)

Oferta specjalna -19%
Kup na prezent
Po śmierci ukochanego Willa Lou popada w stagnację, mimo to próbując, zgodnie z radą, którą zostawił chłopak, żyć dalej. Jest to jednak trudne, gdy w jej życiu zabrakło kogoś dotychczas najważniejszego, z kim nierozerwalnie wiązała swoją przyszłość.

W jej głowie wciąż brzmią słowa „Po prostu żyj”, które ukochany skierował do niej, wymuszając pewien rodzaj obietnicy. Ta złożona obietnica wydaje się trudna do realizacji aż do momentu, gdy Lou przypadkowo na swojej drodze spotyka dwójkę osób wprowadzających w jej życiu znaczne zamieszanie. Ludzi, którzy udowadniają jej, jak łatwo znaleźć codziennie nowy powód do dalszego życia – jeśli tylko się chce. Czy to jednak wystarczy, aby kobieta uwierzyła w to, że przed sobą ma jeszcze całe życie - nawet jeśli będzie spędzone one bez ukochanego u boku?

„Kiedy odszedłeś” to opowieść o sile utraconej miłości i smutku, z którym radzić trzeba sobie po śmierci ukochanego. Jest to zarazem druga powieść Jojo Moyes z cyklu opowiadającego o życiu Lou Clark. Tom pierwszy, „Zanim się pojawiłeś”, sprzedał się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 5 milionów egzemplarzy. Książki tej autorki sprzedają się lepiej niż „Gra o tron” napisana przez George’a R. R. Martina. Są obecnie uważane za lektury, z którymi zdecydowanie powinna zapoznać się każda kobieta.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kiedy odszedłeś" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.