Kebab Meister (MP3)

Kebab Meister
Pewnego dnia bohater przywdział złowrogi mundur i ponownie wyruszył na wojnę, żonę pozostawiając pod opieką przyjaciół.

Po wojnie w szufladzie jego biurka znaleziono coś w rodzaju dziennika. Nikt nie wie do końca, czy zapiski oficera, który w stanie chwilowego spoczynku zarządzał miejscowym kinem, są autentyczne, ale wiadomo, kto musi je poznać. Pojawia się bogini życia codziennego, z którą scenarzysta chciał mieć kiedyś dzieci, więc obok historii oficera i jego osamotnionej żony wyrasta naprędce odrestaurowana miłość.

Bogini z zawodu jest aktorką, która grała już kobiety samotne. Scenarzysta ma nadzieję, że weźmie również tę rolę i przy okazji zaproponuje kogoś do głównej roli męskiej.

• • •

Główny bohater – wzorowany na postaci autentycznej – stanowi idealny materiał do zajadłej dyskusji historyków. Na szczęście ma żonę, która poprzez swoją fascynację kinem przenosi czytelnika w inny, lepszy wymiar. Dzięki zderzeniu tych dwóch tak różnych światów otrzymujemy niezwykłą opowieść o miłości w czasach zarazy.

Ta historia mogła wydarzyć się naprawdę. Waga problematyki poruszonej w tej powieści i atrakcyjność sposobu jej przedstawienia utwierdzają mnie w przeświadczeniu, że „Kebab Meister”, podobnie jak „Co robi łączniczka”, spotka się z żywym zainteresowaniem krytyki i czytelników.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kebab Meister" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.