Każdy chce mieć przyjaciela (MP3)

Każdy chce mieć przyjaciela
Niezwykły zbiór opowieści o jednym z najpiękniejszych zjawisk, jakie zdarza się na świecie: o przyjaźni. Audiobook to kilka historii z klasyki literatury, które ukazują różne oblicza przyjaźni, ale zawsze podkreślają jej wagę w ludzkim życiu i udowadniają, ze każdy z nas, bez względu na pochodzenie, majątek, wiek, chciałby mieć przyjaciela.

Nagranie ukazuje się zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Wersje obcojęzyczne zostały przeczytane przez profesjonalnego lektora, dzięki czemu dwa opowiadania Oscara Wilda usłyszymy w znakomitej interpretacji.

Zapraszamy młodszych i starszych słuchaczy do zapoznania się z audiobookiem „Każdy chce mieć przyjaciela”. To nie tylko pełne uroku historie, ale czasem również gorzkie opowieści, że choć wszystkich nas łączy potrzeba posiadania przyjaciela, nie zawsze tak samo rozumiemy te same pojęcia.

Audiobook zawiera utwory tak wspaniałych autorów jak Oscar Wilde, Hans Christian Andersen czy Jakub i Wilhelm Grimmowie. To klasyka, która mimo upływu czasu, jest wciąż aktualna, ponieważ porusza ponadczasowe tematy.

1. Oscar Wilde - Szczęśliwy książę

2. Oscar Wilde - Prawdziwy przyjaciel

3. Oscar Wilde - The happy prince

4. Oscar Wilde - The devoted friend

5. Hans Christian Andersen - Brzydkie kaczątko

6. Jacob i Wilhelm Grimm - Król żab

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Każdy chce mieć przyjaciela" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.