Karty do gry: II wojna światowa - Alianci

Karty do gry: II wojna światowa - Alianci

Karty do gry: II wojna światowa - Alianci

Oferta specjalna -53%
5.00 / 1 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Kup na prezent
Gra w karty może być przyjemnością, a ich tworzenie sztuką. Od lat wierni tej tradycji, z dumą prezentujemy nasze nowe dzieło. II Wojna Światowa Alianci to znacznie więcej niż zwykła talia kart. To wielki historyczny temat, wspaniałe ilustracje i najwyższa jakość wykonania. Gwarantujemy, że nasze karty uświetnią wiele spotkań w gronie przyjaciół.

Oddajemy w Państwa ręce talię kart poświęconą siłom aliantów w okresie II wojny światowej. W załącznikach znajdziecie krótki komentarz historyczny do każdej ilustracji. Wybór nie był łatwy. Zdajemy sobie sprawę z potencjalnych dyskusji wśród historyków i znawców tematu. Sami długo debatowaliśmy nad ostatecznym kształtem i formułą talii. Zależało nam na oddaniu ogromnego wysiłku militarnego państw walczących z Niemcami i Japonią w tej „największej z wojen”. Był to najstraszliwszy konflikt w dziejach ludzkości i jesteśmy dalecy od gloryfikowania wojny jako takiej. Co najwyżej składamy hołd tym, którzy podjęli się walczyć za tych, którzy sami nie mogli się bronić.

Być może część z Państwa odkryje w sobie tę, właściwą dzieciom i zatracaną stopniowo przez dorosłych, zdolność do emocjonowania się wspaniałymi rysunkami – czołgów, samolotów, żołnierzy i ich dowódców. Tak po prostu. Szczerze tego życzymy. Nie trzeba być miłośnikiem historii, żeby docenić wielką historię. Zrobiliśmy wszystko, by choć trochę ją Państwu przybliżyć. Najlepiej jak potrafimy – za pomocą kart.

Zawartość:
 • Talia 55 kart na płótnowanym papierze
 • Broszura z zasadami 5 gier karcianych (kierki, wist, remik, makao i 66)
 • Broszura z komentarzem historycznym
 • 16 maja 2017 tomdra,

  Polecam

  Genialne ilustracje, idealne dla miłośników historii i militariów, do kompletu znakomita broszura informacyjna oraz zasady kilku popularnych gier na k... czytaj >
  Genialne ilustracje, idealne dla miłośników historii i militariów, do kompletu znakomita broszura informacyjna oraz zasady kilku popularnych gier na klasyczną talię. Moja recenzja na mlodygiercownik. blog. pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę, klocki lub zabawkę kreatywną - zapraszam i polecam ten produkt!

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1