Karty do gry: II wojna światowa - Alianci

Karty do gry: II wojna światowa - Alianci

Karty do gry: II wojna światowa - Alianci

Oferta specjalna -32%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Kup na prezent

DO KOŃCA PROMOCJI

Gra w karty może być przyjemnością, a ich tworzenie sztuką. Od lat wierni tej tradycji, z dumą prezentujemy nasze nowe dzieło. II Wojna Światowa Alianci to znacznie więcej niż zwykła talia kart. To wielki historyczny temat, wspaniałe ilustracje i najwyższa jakość wykonania. Gwarantujemy, że nasze karty uświetnią wiele spotkań w gronie przyjaciół.

Oddajemy w Państwa ręce talię kart poświęconą siłom aliantów w okresie II wojny światowej. W załącznikach znajdziecie krótki komentarz historyczny do każdej ilustracji. Wybór nie był łatwy. Zdajemy sobie sprawę z potencjalnych dyskusji wśród historyków i znawców tematu. Sami długo debatowaliśmy nad ostatecznym kształtem i formułą talii. Zależało nam na oddaniu ogromnego wysiłku militarnego państw walczących z Niemcami i Japonią w tej „największej z wojen”. Był to najstraszliwszy konflikt w dziejach ludzkości i jesteśmy dalecy od gloryfikowania wojny jako takiej. Co najwyżej składamy hołd tym, którzy podjęli się walczyć za tych, którzy sami nie mogli się bronić.

Być może część z Państwa odkryje w sobie tę, właściwą dzieciom i zatracaną stopniowo przez dorosłych, zdolność do emocjonowania się wspaniałymi rysunkami – czołgów, samolotów, żołnierzy i ich dowódców. Tak po prostu. Szczerze tego życzymy. Nie trzeba być miłośnikiem historii, żeby docenić wielką historię. Zrobiliśmy wszystko, by choć trochę ją Państwu przybliżyć. Najlepiej jak potrafimy – za pomocą kart.

Zawartość:
  • Talia 55 kart na płótnowanym papierze
  • Broszura z zasadami 5 gier karcianych (kierki, wist, remik, makao i 66)
  • Broszura z komentarzem historycznym

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Karty do gry: II wojna światowa - Alianci" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.