Karolcia mp3 (MP3)

Karolcia mp3

Karolcia mp3 (MP3)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz uczynna i wesołą Karolcię
  • to opowieść pełna zwrotów akcji i zabawnych historii
  • poznasz perypetie Karolci

Kup na prezent
Jedna z najpogodniejszych dziewczynek w polskiej literaturze, bohaterka, która od lat bawi i wzrusza małych słuchaczy.

Olga Sarzyńska czyta jedną z najpogodniejszych książek dla dzieci w polskiej literaturze. „Karolcia” to dobrze znana lektura szkolna, która od pokoleń należy do ulubionych opowieści polskich dzieci.

Historia dziewczynki, która znalazła magiczny niebieski koralik spełniający życzenia to nie tylko radosna, pełna niespodziewanych zwrotów akcji opowieść, ale również mądra, pouczająca książka, która pomaga zrozumieć, jak ważna jest wzajemna pomoc i jak radzić sobie z codziennymi problemami w rodzinie.

Co zmieni w życiu bohaterki posiadanie niezwykłego przedmiotu? Czy to rozwiąże i błahe, i poważne problemy? Jeśli jak wiele osób, lubiliście przygody Karolci, z pewnością chętnie do nich wrócicie.

Audiobook ukazuje się wiele lat po wersji drukowanej, ale znakomita interpretacja wielu słuchaczom przypomni czasy, gdy spotkali uroczą Karolcię po raz pierwszy. Maria Seweryn potrafi wcielić się i w małą dziewczynkę, i w energiczną ciotkę Agatę. I dzieci, i dorośli będą słuchać „Karolci” z przyjemnością.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Karolcia mp3" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.