Kariera

U nas wszyscy zawsze mają pełne ręce roboty!

Stale szukamy nowych talentów i ciekawych osobowości, które będą się mogły twórczo ścierać i budować z nami firmę. Jeśli cenicie nieformalną atmosferę pracy, macie głowę pełną pomysłów, chcecie zmieniać świat? Zapraszamy!

Nasze biuro mieści się w jednej z hal byłej fabryki samochodów osobowych. Dlaczego tak? Bo nie działamy szablonowo. Wierzymy, że otwarta przestrzeń, industrialne otoczenie budują niepowtarzalny klimat naszej firmy. Tutaj gdzie kiedyś powstawały samochody dzisiaj chcemy zbudować najlepszy internetowy sklep w Polsce. Pomożecie?

*) Czy wiesz że, aby dojść do naszego biura musisz pokonać blisko 700m pieszo! Dbamy o zdrowie naszych pracowników i oferujemy im abonament na wygodne sportowe buty – 1 para na rok.

LOKALIZACJA

CDP.pl
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

KORZYŚCI

 • Pakiet sportowy Benefit

  Chcemy, aby nasi pracownicy zawsze byli w formie. Z abonamentem w Benefit możecie korzystać z basenów, ścianek wspinaczkowych, hali sportowych i innych zajęć sportowych bez limitu i bez żadnych kosztów! W zdrowym ciele, zdrowy duch.

 • Ubezpieczenie zdrowotne Enel Med

  Każdy z naszych pracowników otrzymuje dostęp do bezpłatnej służby zdrowia zapewniany przez uznaną firmę medyczna Enel Med. Pakietem można objąć również członków najbliższej rodziny.

 • Luźna atmosfera w pracy

  U nas, twój styl to twoja sprawa – tak długo póki nie przychodzisz w skarpetkach do sandałów możesz zawsze liczyć na tolerancję w kwestii ubioru i sposobu noszenia. Nie bój się wyrażać siebie.

 • Miejsca do wypoczynku

  Praca bywa stresująca. U nas też nie ukrywamy tego. Dlatego zapewniamy doskonale warunki do szybkiego relaksu. Bogate zaplecze socjalne, automaty do gier, konsole, książki do poczytania zadbamy, abyś mógł wypocząć i się odstresować. Enjoy!