Karaibska krucjata. Tom 2 La Tumba de los Piratas (MP3)

Karaibska krucjata. Tom 2 La Tumba de los Piratas
Bohaterowie, których słuchacze poznali, sięgając po pierwszy tom „Karaibskiej krucjaty” zatytułowany „Płonący Union Jack”, znowu w akcji. Oto kolejny audiobook na podstawie opowieści Marcina Mortki, który pozwoli nam przenieść się na morza południowe i wraz z kapitanem i załogą „Magdaleny” przeżywać kolejne elektryzujące przygody.

Życie kapitana Williama O'Connora znów układa się nie tak jak powinno. Wciąż nie wyrzucił z załogi kuka Butchera i nadal wykazuje odporność na wszelkie rozsądne rady. Co gorsza, piraci Szalonego Hrabiego Christophera de Lanvierre, choć pokonani na Barbados, tańczą na ruinach kolejnych angielskich miast, a diabły morskie, jak na złość, zaczynają się mnożyć. Powodowany chorobliwą szlachetnością O'Connor rzuca wyzwanie de Lanvierre'owi i jego krwiożerczym stronnikom, lecz nie wie, że los szykuje dla niego pułapkę. Dzielnego kapitana fregaty „Magdalena” czeka gra w kości z diabłem morskim, walka o duszę hiszpańskiego admirała, gościna u piratów, malutkie trzęsienie ziemi, zmagania z Czarnym Szkwałem, kilka beczek malagi oraz najdzikszy abordaż w historii wojen morskich. Tymczasem myśli O'Connora przesłania postać powabnej Manueli, która jednakże bynajmniej sobie nie życzy, by ktokolwiek o niej marzył.

Karaibska krucjata zaczyna nabierać tempa niczym budzący się sztorm.

Audiobook to przykład wspaniałej literatury przygodowej. Nagranie zachwyci młodszych i starszych słuchaczy, którzy szukają inteligentnej rozrywki. Dziesięć godzin trzymającej w napięciu historii to znakomita zabawa, która nawiązuje do najlepszych tradycji literatury przygodowej i marynistycznej.

Polecamy „La Tumba de los Piratas”, a także pierwsza część cyklu w wersji audio. Obie przeczytał Andrzej Hausner.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Karaibska krucjata. Tom 2 La Tumba de los Piratas" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.