Kapitan Kloss. Kurierka z Londynu (ebook) (do pobrania)

Kapitan Kloss.
Kurierka z Londynu (ebook)

Kapitan Kloss. Kurierka z Londynu (ebook) (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Jesteś fanem serialu Stawka większa niż życie
  • Lubisz stare kultowe komiksy
  • Uważasz, że Bruner to świnia

Kup na prezent
Jesień 1939. Niemcy poszukują dokumentacji inż. Latoszka, która dotyczy stopu potrzebnego niemieckiemu lotnictwu. Sam Latoszek przepadł.

Trzy lata później Niemcy dowiadują się, że inżynier mógł ukryć dokumenty u swego teścia, hrabiego Przetockiego. Kloss wraz z kilkoma żołnierzami udaje się do Przetoki i zakwaterowuje się w pałacu hrabiego. Mieszka tam oprócz właściciela również jego wnuczka Zosia, dwoje służby oraz Jolanta Krzemińska, kurierka z Londynu. Godzinę po przybyciu Niemców do pałacu przyjeżdżają rotmistrz i Henryk, spotykają się z Jolantą. Cała trójka chce odnaleźć dokumentację Latoszka i wysłać ją do Anglii.

Kloss zaaranżował sytuację, dzięki której Henryk mógł przejrzeć zawartość jego teczki. Hrabia odmawia wydania Aliantom dokumentów, mówi, że jego wnuczka dostanie je dopiero po jego śmierci. Kloss łapie Henryka w trakcie przeszukiwania jego dokumentów. Udaremnia próbę zabicia hrabiego przez Jolantę, która w rzeczywistości jest niemiecką agentką. Kloss wręcza jej sfałszowaną dokumentację.

Rozmowie przysłuchuje się związany Henryk, którego Hans później uwalnia. Centrala informuje J-23, że nie interesuje się stopem a Latoszek pracuje w fabryce samolotów na zachodzie.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kapitan Kloss. Kurierka z Londynu (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.