Kapelusz za 100 tysięcy (MP3)

Kapelusz za 100 tysięcy
Mimo że od czasu, kiedy Adam Bahdaj stworzył „Kapelusz za 100 tysięcy” upłynęło już kilkadziesiąt lat, a wartość pieniądza zmieniała się kilkakrotnie, powieść wciąż jest interesująca, wciągająca i trzyma w napięciu.

Teraz została wydana w wersji audio i sprawia, że nawet najmłodsi słuchacze z uwagą śledzą losy bohaterów, aby wraz z Dziewiątką, dwunastoletnią dziewczynką, rozwiązać w końcu zagadkę.

Poznajcie zatem młodzieżowy gang z Saskiej Kępy oraz jego przywódczynię – dwunastoletnią dziewczynkę, która w trakcie wakacji postanowiła rozwiązać tajemnicę tytułowego kapelusza.

Niegdyś to jedna z najpopularniejszych powieści dla dzieci i młodzieży. Znają ją i cenią całe pokolenia miłośników detektywistycznych zagadek. Teraz, dzięki nagraniu dorośli słuchacze mogą sobie przypomnieć znakomitą, emocjonująca lekturę z dzieciństwa, a dzieci po raz pierwszy sięgnąć po przygody Dziewiątki.

„Kapelusz za 100 tysięcy” przeczytała Joanna Lissner.

A tym, którzy polubią klimat opowieści Adama Bahdaja, polecamy również inne audiobooki przygotowane na podstawie jego tekstów: „Wakacje z duchami”, „Stawiam na Tolka Banana” oraz „Podróż za jeden uśmiech”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kapelusz za 100 tysięcy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.