Kancelaria (Okładka miękka)

Kancelaria

Kancelaria (Okładka miękka)

Oferta specjalna -9%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • świetna powieść sensacyjna, z wartką akcją, wyrazistymi portretami bohaterów i ciekawą intrygą
  • atutem książki są elementy humorystyczne
  • to książka o spełnianiu marzeń. Marzeń, które ma każdy prawnik
"Walczymy o twoje prawa!", "My to fachowość!", "Firmy ubezpieczeniowe drżą przed nami!", to hasła, jakimi promuje się dwuosobowa kancelaria adwokacka Finleya i Figga, nazywana przez obu wspólników "butikiem".

Specjalizująca się w rozwodach i odszkodowaniach firma ledwie wiąże koniec z końcem. Choć Finley zawsze marzył o dużej sprawie z milionowymi odszkodowaniami, na co dzień musi zadowalać się oferowaniem swoich usług ofiarom wypadków samochodowych. W związku z tym zyski kancelarii są równie iluzoryczne, jak jej status.

Przez przypadek trafia tam rzutki absolwent Harvardu David Zinc, który właśnie rzucił pracę w wielkiej firmie prawniczej. Trzej partnerzy, z których żaden nie stawał wcześniej przed sądem federalnym, dają się wciągnąć w proces przeciwko producentowi leku na obniżanie zawartości cholesterolu. Pozytywny werdykt wydaje się przesądzony, a miliony dolarów w zasięgu ręki, przy odrobinie szczęścia nawet bez wchodzenia na salę sądową. Niestety, w życiu nigdy nic nie jest tak proste, jak się wydaje..

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kancelaria" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.