Kanada pachnąca żywicą (MP3)

Kanada pachnąca żywicą
Znana kilku pokoleniom fanów Arkadego Fiedlera opowieść teraz jako audiobook.

Doskonała proza Fiedlera, podróżnika i reportażysty zinterpretowana przez docenionego przez słuchaczy lektora Sławomira Hollanda to jedyna w swoim rodzaju podróż do Kanady.

Autor odwiedzał ten kraj wielokrotnie, począwszy od 1935 roku, kiedy to zachwycił się pięknem tamtejszej dzikiej przyrody. Urzeczony połaciami ziemi nietkniętej działaniami cywilizacji wracał do Kanady, w różne jej regiony 10, 25 i 45 lat później. „Kanada pachnąca żywicą” została opublikowana już po pierwszej podróży Fiedlera do tego kraju, z czasem wznawiana i uzupełniana o nowe obserwacje.

Autor „Dywizjonu 303” wykazał się ogromną wiedzą na temat kanadyjskiej przyrody. Nie stroni również od wizyt w tamtejszych miastach, co staje się przyczynkiem do opowiedzenia o Polakach, którzy na przestrzeni dziejów zawędrowali do Kanady i doświadczyli trudów życia na obczyźnie lub zasłużyli się historii tego kraju.

„Kanada pachnąca żywicą” to audiobook o pięknych miejscach, interesujących ludziach, prawdziwa podróżnicza opowieść, która umożliwia nam wyprawienie się razem z autorem do tego odległego, kojarzonego z liściem klonu, zimowymi krajobrazami i dzika przyrodą kraju.

Wystarczy wsłuchać się w tekst, zamknąć oczy i można wyruszać do Kanady!

W wersji audio dostępne są również powieści Arkadego Fiedlera: „Wyspa Robinsona”, „Orinoko”, „Dywizjon 303” oraz reportaż „Ryby śpiewają w Ukujali”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kanada pachnąca żywicą" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.