Pamięć, Smutek i Cierń. Tom 2 - Kamień Rozstania (ebook) (do pobrania)

Pamięć, Smutek i Cierń. Tom 2 - Kamień Rozstania (ebook)

Pamięć, Smutek i Cierń. Tom 2 - Kamień Rozstania (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Kup na prezent
W kontynuacji Smoczego Tronu Tad Williams znów przenosi nas do udręczonego świata ludzi, trolli Qanuc i Sithów – świata, w którym panują czarna magia, przerażający podwładni nieśmiertelnego władcy Sithów, Inelukiego – Króla Burz, i wszechogarniające zło.

Dopiero, gdy cały kraj znajdzie się w mocy gniewu Inelukiego, resztki niegdyś dumnej armii ludzi wyruszają na poszukiwanie ostatniego sanktuarium i zarazem punktu zbiórki – Kamienia Rozstania, miejsca od pradawnych czasów owianego tajemnicą. A porozrzucani po kraju członkowie klanu podejmą desperacką walkę o wypełnienie misji… Walka zaprowadzi ich od upadłych ludzkich twierdz do ukrytych górskich grot trolli Qanuc… W końcu dotrą do tajemniczej siedziby niemal nieśmiertelnych Sithów, którzy będą musieli zdecydować, czy powinni połączyć się z ludźmi w ostatecznej walce przeciwko istotom swej własnej rasy…

Wspaniała epicka opowieść o walce dobra ze złem… o zmaganiach bytu z niebytem… o konflikcie między siłami światła i ciemności.
„San Francisco Chronicle Book Review”Tad Williams (ur. 1957) to człowiek o niemal renesansowej osobowości. Prowadził audycje w radiu i telewizji, ilustrował książki oraz komponował muzykę. Światową sławę przyniósł mu wydany w 1988 roku pierwszy tom cyklu „Pamięć, Smutek i Cierń”. Tada Williamsa okrzyknięto największym talentem w fantasy od czasu Tolkiena. Dotychczas książki Williamsa przełożono na kilkadziesiąt języków. REBIS opublikował zarówno trylogię „Pamięć, Smutek i Cierń”, jak i drugi jego cykl – „Inny Świat”. W 2007 roku autor gościł w Polsce.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pamięć, Smutek i Cierń. Tom 2 - Kamień Rozstania (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.