Kalendarz charytatywny 2019

Kalendarz charytatywny 2019

Kalendarz charytatywny 2019

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • chcesz wesprzeć organizację Koty Spod Mostu
Kup na prezent

 

Kalendarz charytatywny na rok 2019 Koty Spod Mostu, w formacie A3, to wspaniała okazja, by dołożyć swoją cegiełkę do wyjątkowego dzieła – kupując go, wspierasz organizację Koty Spod Mostu, która powstała w jednym celu – by uratować jak największą liczbę porzuconych, bezdomnych kotów i znaleźć im nowe, ciepłe i – co przecież najważniejsze – kochające domy. 

Koty Spod Mostu jest organizacją non-profit, co oznacza, że wszystkie zebrane środki i zasoby przeznacza na pomoc porzuconym kociakom. Działa nieprzerwanie od 2013 roku i dzięki niej dziesiątki futrzaków trafiły już do stałych domów, gdzie zostały obdarzone troską i bezgraniczną miłością. 

Wszyscy podopieczni Kotów Spod Mostu dostają szansę na lepsze życie – tak pospolity, bury dachowiec, jak i niegdysiejszy domowy pupil, który z jakichś powodów stracił dach nad głową. Do Kotów Spod Mostu trafiają i maleńkie kociaki, i starsze osobniki, w różnym stanie i po różnych, często bardzo trudnych przejściach. Każde zwierzę jest inne, każde ma inny temperament, inną przeszłość i inne potrzeby, ale jedno jest pewne – każde z nich zasługuje na bezwarunkową miłość, za którą z całą pewnością odwdzięczy z nawiązką.

Simonek, Filemon, Kleoś, Bejbi, Lamia, Julinka, Miki, Sara, Klara, Filipek, Mr Melonik oraz Emilia – oto cudowni, niezwykli bohaterowie tego wyjątkowego kalendarza. Niektóre z tych kotków już znalazły swoje domy stałe, niektóre wciąż pozostają pod opieką organizacji i w domach tymczasowych czekają na swoje nowe rodziny.

Wspomóż działalność organizacji Koty Spod Mostu, kupując ten przepiękny kalendarz z jej podopiecznymi. Jako że jest to akcja charytatywna, całkowity dochód ze sprzedaży kalendarzy przekazany zostanie na rzecz organizacji. Pomoże on pokryć koszty związane z ratowaniem kotów i opieką nad nimi do czasu adopcji.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kalendarz charytatywny 2019" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.