Kacperiada (MP3)

Kacperiada
Oto Kacperek – pogodny, chętny do zabawy pięciolatek, z którym teraz możecie przeżywać jego małe i większe przygody. Słuchając „Kacperiady” poznacie jego mamę, tatę, kolegów z przedszkola i jeszcze inne osoby, które Kacperek spotyka na co dzień i z którymi spędza czas, bawiąc się i ucząc.

Zbiór pogodnych opowiastek w wersji audio, dzięki którym maluchy poznają znaczenie nowych słów i przeznaczenie różnych przedmiotów. Z zainteresowaniem posłuchają tych historyjek również rodzice, którzy będą mogli poznać pomysłowe sposoby na radzenie sobie z niektórymi wadami swoich pociech.

Sympatyczni bohaterowie, niezwykłe przygody, które przypadną do gustu wszystkim małym łobuzom i tym, którzy czasami chcieliby coś spsocić, ale nie mają odwagi.

Audiobook to blisko półtorej godziny wspaniałej zabawy z Kacprem i jego rodzinką. A tym, którzy chcieliby poznać dalsze losy rezolutnego pięciolatka i przeżyć jeszcze trochę wesołych przygód, zapraszamy do wysłuchania kolejnego audiobooka z tego cyklu: „Kacpra z szuflady”.

Obie części w wersji audio zinterpretował Wojciech Chorąży.

Książka otrzymała Nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego i Wyróżnienie Polskiej Sekcji IBBY. Grzegorz Kasdepke − absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Autor wielu bajek i opowiadań dla dzieci, scenarzysta telewizyjnych programów (Ciuchcia, Budzik, Podwieczorek u Mini i Maxa) oraz seriali telewizyjnych.

Autor wielu książek dla dzieci. Jego twórczość charakteryzuje się niezwykłym zrozumieniem psychiki dziecka i ciepłym humorem. Laureat wielu prestiżowych nagród.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kacperiada" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.