KA RA VA NA (CD)

KA RA VA NA

KA RA VA NA (CD)

Jafia

Oferta specjalna -46%

Jafia

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • utwory umiejętnie łączą elementy reggae, soulu, funku, R&B, jazzu i gospel
 • jest to płyta nagrana z wielką pasją
 • lubisz świeże podejście do reggae

 • Zespół Jafia, do niedawna funkcjonujący na polskiej scenie jako Jafia Namuel, przygotował nowy studyjny materiał. Wydawnictwo nosi tytuł „Ka ra va na” i ukazało się 18 maja.

  "Na album złożyły się piosenki będącą wypadkową reggae i czarnej muzyki z zza Oceanu. Czuć w nich inspiracje soulem, funkiem, R&B, jazzem i gospel, czyli muzyką, która bardzo mocno wpłynęła na mistrzów reggae z Jamajki. Reggae out of soul – tak zespół określa swoja muzykę.

  Liderem Jafii jest Dawid Portasz – niezwykły talent, przez wielu nazywany jednym z najlepszych polskich wokalistów obracających się w kręgu tzw. czarnej muzyki. Wśród gości na płycie znaleźli się m.in. Kayah, Wojciech Karolak oraz amerykański chórek wywodzący się z oryginalnego gospel.

  Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Marcin Pospieszalski, a mocną stroną wydawnictwa są bogate aranżacje i rozbudowane instrumentarium (smyczki, sekcja dęta, perkusjonalia, elektroniczne loopy). Realizatorem płyty jest Wojciech Przybylski (m.in. Voo Voo). Materiał nagrano w najlepszych polskich studiach, a dwie piosenki zmiksowano poza Polską: na Jamajce (studio Tuff Gong, należące kiedyś do Boba Marleya) i w Niemczech ( przez Umberto Echo)."
 • 1. The Drift
  2. Your Happiness
  3. Powstanie
  4. Mama
  5. Skrucha (feat. Kayah)
  6. Rescue Chair
  7. Do Celu
  8. U Siebie
  9. Karavana
  10. Sons & Daughters (feat. Wojciech Karolak)
  11. W Drogę
  12. Somehow

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"KA RA VA NA" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.