Jony Ive (MP3)

Jony Ive
Pierwsza szczegółowa biografia projektanta kultowych produktów Apple (m.in. iPhone’a, iPada, iPoda i iMaca), jednego z najbliższych współpracowników i przyjaciół Steve’a Jobsa, sir Jonathana Ive’a, obecnie wiceprezesa ds. wzornictwa przemysłowego Apple Inc.

Audiobook uważany za uzupełnienie biografii Steve'a Jobsa, nie mniej pasjonująca opowieść o jego przyjacielu i współpracowniku, Jonym Ive.

Drogę „geniusza, który zaprojektował najsłynniejsze produkty Apple” Leander Kahney opowiada od samego początku, od wczesnego dzieciństwa, kiedy to Jony Ive, zachęcany przez ojca, zaczął interesować się projektowaniem i wprowadzać w życie pierwsze designerskie pomysły.

Po latach, dzięki talentowi, uporowi, ale w dużym stopniu również dzięki współpracy z innym technologicznym wizjonerem, Jobsem, stał się osobą, która kreowała wygląd urządzeń rozpoznawalnych na całym świecie i będących obiektem pożądania milionów ludzi.

Audiobook zabiera nas do świata wielkiego przemysłu, ale opowiada również kameralną historię pasji i wierności własnym przekonaniom. Z ciekawością wysłuchają tej opowieści osoby zainteresowane wzornictwem, jak również ci, którzy wcześniej sięgnęli po biografię Jobsa autorstwa Waltera Isaacsona.

Bezpłatny rozdział do sprawdzenia online na kanale YouTube "Słuchaj za darmo"

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jony Ive" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.