Jezus z Nazaretu (MP3)

Jezus z Nazaretu
Posłuchaj historii Jezusa. Nie jest to kolejna próba przedstawienia faktów znanych z Biblii.

Romanowi Brandstaetterowi w oparciu o wnikliwą analizę ksiąg Starego i Nowego Testamentu i przekazy tradycji żydowskiej udało się stworzyć rodzaj biografii Jezusa przedstawionej na tle barwnie odmalowanych obyczajów i sposobu życia narodu izraelskiego. Autor doskonale znający kulturę i zwyczaje żydowskie pozwala lepiej zrozumieć gesty i zachowania biblijnych postaci, tłumaczy niektóre wydarzenia i fakty z życia Jezusa.

Audiobook składa się z czterech części: „Czas milczenia”, „Czas Wody Żywej”, „Czas Chleba i Światła” i „Pełnia czasów”, w których zawarta jest cała wiedza dotycząca Pisma Świętego, dotychczasowe doświadczenie literackie autora i jego głęboka wiara w Jezusa-Mesjasza.

Wsłuchaj się w atmosferę miejsca i czasu, poznaj sugestywny portret psychologiczny Boga-Człowieka i tajemnicę bosko-ludzkiej psychiki Jezusa. Roman Brandstaetter (1903 – 1987) - znakomity polski pisarz, poeta, dramaturg i tłumacz pochodzenia żydowskiego. Wybitny znawca Pisma Świętego - ceniony w świecie, lecz stale za mało znany i uznawany w Polsce. Jego dzieła przenika głęboka mądrość i teologia. W latach sześćdziesiątych powstało to najwybitniejsze dzieło prozatorskie Brandstaettera, czterotomowa powieść historyczna Jezus z Nazaretu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jezus z Nazaretu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.