Jezus Maria Peszek

Jezus Maria Peszek

Jezus Maria Peszek

Maria Peszek

Oferta specjalna -16%

Maria Peszek

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz wyrazisty, kobiecy wokal
 • jest to płyta nagrana w spokojniejszym tonie
 • Maria Peszek porusza poważne tematy życiowe

Kup na prezent
 • Jezus Maria Peszek – trzeci album studyjny polskiej piosenkarki Marii Peszek, który ukazał się 3 października 2012 roku nakładem wytwórni muzycznej Mystic Production. Nagrania wyprodukował Michał Król, muzyk znany m.in. z formacji 15 Minut Projekt.
  Krążek składa się z 12 utworów, które trudno zaszufladkować do jednego gatunku muzycznego bowiem łączą w sobie alternatywny pop zabarwiony elementami indie, a niekiedy także nutą elektroniki. Współkompozytorem i współproducentem jest sama artystka i jak przyznaje ten album jest bardzo osobisty, mocny i brutalny, a zarazem po prostu piękny.

  Maria Peszek znana z kontrowersji tym razem zaskakuje. W utworach nie porusza tematów ogólnie uznawanych za tabu. Nie ma nawet jednego wulgarnego słowa. Wyraża natomiast swoje poglądy ateistyczne i porusza sprawę patriotyzmu. Mimo dość poważnych tematów płyta utrzymana jest w lekkim, można nawet powiedzieć, że żartobliwym stylu. Nieoklepana tematyka oraz wartościowe teksty oparte na licznych środkach stylistycznych sprawiają, że album przykuwa uwagę, a czasami także zmusza do rozmyślań. Nagrania zadebiutowały na 1. miejsca zestawienia OLiS
 • ludzie psy
  nie ogarniam
  wyścigówka
  amy
  żwir
  sorry polsko
  pan nie jest moim pasterzem
  pibloktoq
  padam
  nie wiem czy chcę
  szara flaga
  zejście awaryjne

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jezus Maria Peszek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.