Jeszcze dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara (MP3)

Jeszcze dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara
Audiobook z kolejnymi przygodami pirata Rabarbara, który tym razem postanowił wyruszyć w podróż dookoła świata. Oczywiście, będzie to podróż morska i w towarzystwie wiernego Apolla.

A ponieważ Rabarbar jest postacią dość sławną, między innymi dlatego, że żagiel na maszcie jego łodzi pomalowany jest w kwiaty. Dzięki temu zostanie wszędzie bez problemu rozpoznany i poproszony o pomoc. Usłyszymy zatem o wspaniałych, czasami szalonych pomysłach Rabarbara, który ma bardzo dobre serce i wielokrotnie już udowodnił, że potrafi rozwiązywać konflikty.

Nagranie jest znakomitą rozrywką dla młodszych i starszych dzieci, warto słuchać opowieści Wojciecha Witkowskiego rodzinnie. Mnóstwo tu przystępnie podanej terminologii związanej z żeglarstwem, ale przede wszystkim jest to pełna dobrego humoru i mądrości opowieść o przyjaźni, pomocy i współpracy.

Na przygody sympatycznego pirata i jego załogi składają się dwa wcześniejsze tomy serii: „Burzliwe dzieje pirata Rabarbara” oraz „Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara”. Wszystkie części brawurowo czyta Modest Ruciński.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jeszcze dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.