Jestem najprzystojniejszym mężczyzną świata (Okładka miękka)

Jestem najprzystojniejszym mężczyzną świata

Jestem najprzystojniejszym mężczyzną świata (Okładka miękka)

Oferta specjalna -20%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to obraz francuskiego społeczeństwa z przymrożeniem oka
  • autor ukazuje świat w którym główną wartością jest uroda
  • to absurdalna i pełna ironii, wciągająca powieść

Jak daleko sięgam pamięcią, zawsze byłem piękny. Piszę „piękny”, ale z ust ludzi słyszę raczej określenia typu: fantastyczny, wspaniały, wyjątkowy, niewiarygodnie urodziwy. Te określenia słyszałem już we wszystkich językach.

Od najmłodszych lat uchodził za inkarnację piękna. Budził zachwyt jako dziecko. W szkole uczniowie walczyli ze sobą, by usiąść obok niego w ławce. Gdy dorastał, zainteresowała się nim znana producentka filmowa. Dzięki jej staraniom uznano go za „najpiękniejszego przedstawiciela męskiej rasy”, uosobienie tego, co nieosiągalne. Mężczyźni chcieli wyglądać tak jak on, a kobiety iść z nim natychmiast do łóżka. Jego podobizny sprzedawano na ulicy. Zniewolony przez własną popularność, był bohaterem niezliczonych programów telewizyjnych – bogatym, lecz bardzo nieszczęśliwym.

Teraz, jako trzydziestoletni mężczyzna, pragnie jednego: odzyskać wolność i normalność, być kochanym i samemu zdolnym do miłości. Czy uda mu się zrealizować desperacki plan: zniknąć, zmienić wygląd i tożsamość, stać się męskim wcieleniem przeciętności? Czy zdobędzie miłość Elizabeth, która właśnie oświadczyła, że kocha innego? Życie czasami płata zaskakujące figle...

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jestem najprzystojniejszym mężczyzną świata" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.